Bitcoin Madenciliği Hash Fiyatı Çok Yılın En Düşük Seviyelerine Ulaştı

Bitcoin Madenciliği Hash Fiyatı Çok Yılın En Düşük Seviyelerine Ulaştı

bitcoinmagazine.com

6 saat

Okuma süresi: ~2 m


Aşağıda Marty’s Bent Sayı 1206’dan doğrudan bir alıntı yer almaktadır: “Hashprice Kasım 2020’den bu yana en düşük noktadaBülten için buradan kaydolun.

Herkes iyi mi? Hâlâ kaotik fiyat çöküşünden yaralarını yalıyor musun? Bitcoin’e hoş geldiniz. Önümüzdeki on yılda bunun gibi daha birçok gün olacak. Dünya, ortalama insana tamamen yabancı olan yeni bir dünya rezerv para birimiyle tanıştığında bu beklenmelidir. Bitcoin standardına giden yol son derece engebeli olacak.

Bununla birlikte, Bitcoin’in 15.000 $ civarında işlem gördüğü ve hash oranının yaklaşık 100 exahash daha düşük olduğu Kasım 2020’den bu yana en düşük noktasına ulaşan mevcut hash fiyatına dikkatinizi çekeceğimi düşündüm. Birkaç hafta önce, yükselen enerji fiyatlarının doruk noktasının, artan madencilik zorluğu ortamının ve durgun bir bitcoin fiyatının bitcoin madenciliği pazarında bir miktar strese yol açacağı konusunda sizi ucubeleri uyarmıştık. Pekala, bugün kendimizi enerji fiyatlarının yaz boyunca yükselmeye devam etmeye hazır göründüğü, zorlukların artmaya devam ettiği ve bitcoin fiyatının düştüğü (ve düşmeye devam edebileceği) bir ortamda buluyoruz. Bu, madencilik sektöründe bir miktar kargaşayı öne çekmelidir.

Fırtınadan kim kurtulacak? Sanırım sonbahara kadar anlatabileceğiz.

Bu fiyat hareketi sizi korkutuyorsa, derin bir nefes almanız ve kendinize bitcoin’in dünyaya sağladığı temel faydayı hatırlatmanız gerekir. Bitcoin, dünyanın her yerindeki bireylere, tamamen ucuz borca ​​bağımlı olan asalak sistemden tamamen ayrılmış bir para sistemi sağlayan ve 21 milyon sabit arza sahip, dağıtılmış, eşler arası bir nakit sistemidir. yolun aşağısında olabilir. Stagflasyon potansiyelinin ABD ekonomisini vurması ve Federal Rezerv’in cephanesinin tamamen bitmesiyle, yol sona eriyor. Truman şov stili. Yakında bir noktada Fed ve Hazine kutuyu yolun aşağısına tekmelemeye çalışacak ve üzerine bir yol çizilmiş bir duvardan sekecek.

Bu olduğunda, Bitcoin orada bekliyor olacak. İşlemleri almak ve yayınlamak için yazılıma erişebilen herkes için bloklar üretmek ve eşler arası işlemleri kolaylaştırmak. Bu bir nimettir. Asla unutma.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.