Bitcoin Madenci İsyanı Birinci Çeyrek Geliri Kaçırılan Tahmini

Bitcoin Madenci İsyanı Birinci Çeyrek Geliri Kaçırılan Tahmini

www.coindesk.com

6 saat

Okuma süresi: ~2 m


En büyük bitcoin (BTC) madencilerinden biri olan Riot Blockchain (RIOT), FactSet verilerine göre, analist tahminlerinin 83,7 milyon dolarlık fikir birliğini kaçıran 79,8 milyon dolarlık ilk çeyrek geliri bildirdi.

Yapılan açıklamaya göre, madenci, kaçırılmasına rağmen, bir yıl önceki çeyreğe göre %244 artan rekor üç aylık gelir bildirdi.

CEO Jason Les yaptığı açıklamada, “Sahip olma, işletme ve üretimden oluşan dikey olarak entegre iş stratejimiz büyümemizi hızlandırırken, devam eden küresel tedarik zinciri sorunlarından korunmamıza yardımcı oldu” dedi.

Madenci, madencilik gelir marjının 38,9 milyon dolar (madencilik gelirinin %67’si) olduğunu ve bu rakamın 2021’deki aynı üç aylık dönem için 15.6 milyon dolar (madencilik gelirinin %68’i) olduğunu söyledi.

Açıklamaya göre, Riot şirketi geçen yıl satın aldığı “Tutarlı madencilik gelir marjı, esas olarak şu anda Riot’s Whinstone’da görevlendirilen daha fazla sayıda yeni nesil madenci tarafından yönlendirilen işletme verimliliklerinden kaynaklanıyor” dedi.

Riot, Ocak 2023’e kadar toplam kendi kendine madencilik hash hızı kapasitesinin, önceki kılavuzla tutarlı kalarak yaklaşık 12,8 EH/sn’ye ulaşmasını bekliyor.

Riot’un çeyrek dönem net geliri, bir yıl önce paylaştığı 7.5 milyon dolar veya 9 sent olan net gelire kıyasla 35.6 milyon dolar veya hisse başına 30 sent oldu.

Şirketin hisseleri, piyasa sonrası işlemlerde %1.6 arttı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.