Bitcoin Kasım Ayına Girmeden 60.000 doları yeniden test ediyor: Shiba Inu (SHIB) ATH’nin %25 altına düştü

Bitcoin Kasım Ayına Girmeden 60.000 doları yeniden test ediyor: Shiba Inu (SHIB) ATH'nin %25 altına düştü. 63.000 dolarlık başka bir başarısızlığın ardından Bitcoin güneye yöneldi ve tekrar 60.000 doları test etmek üzere. Dogecoin ve Shiba Inu için önemli bir düşüş de dahil olmak üzere, alternatif kripto paraların çoğu da son 24 saat içinde kan kaybetti.

featured

BTC 60 bin doları tekrar test edecek mi?

Bitcoin Kasım Ayına Girmeden 60.000 doları yeniden test ediyor: Shiba Inu (SHIB) ATH’nin %25 altına düştü. Birincil kripto para birimi olan Bitcoin, Perşembe günü 61.500 dolardan 56.500 dolara düştüğünde adeta roller coaster yolculuğuna çıktı. Bunu gözlemlediyseniz eğer, 60.000 doların altına son düşüşten kurtulduktan sonra gerçekleştirdi.

Buna rağmen bitcoin aynı hızla yükselmeye devam etti ve 62.000 doları aştı. Cuma ve Cumartesi sabahları 63.000 dolara kadar tırmanmaya devam etti.

Bu yükselişi görenler ellerindeki bitcoini satarak arz-talep dengesini kontrol altında almak istediler. Bu işlemlerin yapıldığı saatlerde BTC, 62.500 dolarda sabit kalırken. Başlayan diğer dalgaya yenik düşüp 61.000 dolara düştü.

BTC o dalgalanmadan itibaren yaklaşık 2.000 dolar kaybettiği için anlık alım satım yapanlar ufak tefek kayıplar yaşadı. Bitcoin şu anda 60.300 doların biraz üzerinde duruyor ve gün içerisinde ufak tefek dalgalanmalar yaşatabilir.

Bitcoin’in Piyasa değeri 1.150 trilyon doların biraz altına düşerken, altcoinler üzerindeki hakimiyeti ise %44 oranında oldu.

Bitcoin ay sonundan once 60000 dolari yeniden test ediyor Shiba

Kırmızı altcoinler: Altcoinler için fazla kayıp!

Ethereum, geçtiğimiz günlerde tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı, en son 4,460 dolar (Bitstamp’ta) seviyesinde gezen ETH. Bitcoinden nasibini aldı, bitcoinin düşüşü ile beraber ortalama 150 dolar değer kaybeden ikinci büyük kripto para olan Ethereum. Bitcoinle eşzamanlı ilerlemeyi tercih ediyor.

Binance Coin, Ekim ayını kapatmadan 530 doların üzerinde dolaşırken diğer aylara istinaden üstüne ekleyerek büyümeye devam ediyor. Küçük bir düşüş yaşayan BNB coin ise ayı 510/520 Dolar bandında kapattı.

Diğer coinlerde oluşan kayıplara göz atacak olursak, sonuçlar aşağıdaki gibi;

Cardano (-2%), Solana (-4%), Polkadot (-3%), Terra (-4.5%), Avalanche (-1.5%) ve Chainlink’ten (-2.5%), Ripple ise hafif düşüşte. Girişte.

Son zamanlarda yükseliş gösteren coinlere bakacak olursakta – Dogecoin ve Shiba Inu – 24 saat içerisindeki düşüşlerini piyasadan gizleyemedi. DOGE %7, SHIB ise %11 değer kaybetti. Bununla birlikte, CoinMarketCap verilerine bakacak olursak eğer SHIB’in toplam piyasa değeri DOGE’nin önünde olduğunu doğrular nitelikte.

Bu hafta başından itibaren Mark Zuckerburg tarafından hızlandırılan metaverse çılgınlığına denecek söz bulamıyoruz. Diğer coinlerden gelen büyük fiyat artışları devam ediyor. Decentraland %140 artışla 3.40$’a yükselirken, The SandBox %70 artışla yaklaşık 2$’a yükseldi.

Ankr, Horizen, Chiliz, Basic Attention Token, Audius, Enjin Coin, Zilliqa ve Zcash‘ten gelecek vaad eden sinyalleri alıyoruz.

Sonuç olarak, kripto para birimlerinin piyasa değeri, daha büyük sermayeli altcoinlerdeki gerilemeye rağmen 2,6 trilyon dolar civarında kaldı.

Bitcoin ay sonundan once 60000 dolari yeniden test ediyor ShibaDaha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.