Bitcoin için Artan Potansiyel Güçlü Görünürken Ethereum Parabolik Ralli İçin Hazırlanıyor: Kripto Analisti

Bitcoin için Artan Potansiyel Güçlü Görünürken Ethereum Parabolik Ralli İçin Hazırlanıyor: Kripto Analisti

Dailyhodl.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Ethereum’un (ETH) parabolik bir ralli için hazır olduğunu ve Bitcoin’in (BTC) risk-ödül oranının çekici göründüğünü söylüyor.

TechDev olarak bilinen takma adlı analist, 393.000 Twitter takipçisine, Ethereum’un şu anda 2016’nın sonları ve 2017’nin başlarından, ETH’nin patlamadan önce düşüş eğilimi gösteren bir fiyat hareketi yazdırdığı bir modeli yansıttığını söylüyor.

“ETH fikriyle ilgili güncelleme.”

Kaynak: TechDev/Twitter

TechDev’in grafiğine göre, kripto stratejisti, Ethereum’un hacim ve momentum göstergesi, önde gelen akıllı sözleşme platformu için düzeltmenin sona erdiğini gösterdiğinden, ETH’nin 24.000 $ aralığına veya mevcut fiyatlardan yaklaşık %780’lik bir ralliye hazır olduğuna inanıyor.

Bitcoin’e (BTC) bakıldığında TechDev, piyasa değerine göre en büyük kripto varlığının belirsiz duyarlılık ve fiyat hareketine rağmen yükseliş birikim bölgesinde olduğunu söylüyor.

“Bitcoin ters asimetrisi güçlü görünüyor… Asimetri hala orada. Birikme hala orada. Panik sizi hiçbir yere götürmez.”

Kaynak: TechDev/Twitter

Popüler kripto analisti, Bitcoin’de perde arkasında gelişen bazı zincir içi gelişmelere de dikkat ediyor. TechDev, en az bir yıldır hareket etmeyen BTC yüzdesini kaydeden blockchain analitik firması Glasnode’dan gelen verilere bakıyor.

Analist, metrikteki tüm zamanların en yüksek seviyelerinin (ATH’ler) Bitcoin’de dipler ve boğa koşularının başlangıcı ile çakışma eğiliminde olduğuna dikkat çekiyor.

“Bitcoin arzı yüzdesi en son 100 günlük değişim oranı devri ile ATH’de bir yıldan fazla bir süre önce aktif.”

Kaynak: TechDev/Glassnode/Twitter


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.