Bitcoin Cash’in Düşüş Eğilimi, Yükseliş Momentumunu Yeniden Kazanma Mücadelesi Verirken Azalıyor

Bitcoin Cash’in Düşüş Eğilimi, Yükseliş Momentumunu Yeniden Kazanma Mücadelesi Verirken Azalıyor

coinidol.com

60 m

Okuma süresi: ~2 m


Bitcoin Cash (BCH) fiyatı, Ocak 2022’nin önceki en düşük seviyelerini geçtikten sonra düşüş eğiliminde. Şu anda, 210 $’ın en düşük seviyesine düştü ve toparlandı. Mevcut düşüş, pazarın aşırı satım alanına ulaştı.

Bununla birlikte, BCH önceki zirvelere yukarı yönlü bir düzeltme yapıyor. Alıcılar muhtemelen 290 dolar ve 350 dolar direnç seviyelerinde reddedilecek.

Mevcut düşüş trendi, 290 dolarlık direncin reddedilmesinden kaynaklanıyor. 290 dolardaki en yüksek seviye, 11 Nisan’daki bir önceki destek seviyesiydi. Boğalar 290 dolarlık direnci kırarsa, BCH hareketli ortalamaların üzerine çıkacaktır. Kripto para birimi yükselecek ve tekrar 350 dolar ve 387 dolar seviyelerine ulaşacak. Bununla birlikte, altcoin 290 dolarlık dirençten dönerse, BCH düşecek ve 210 dolardan bir önceki düşük seviyeyi tekrar ziyaret edecek. 210 dolarlık desteğin altında bir kırılma, düşüş trendinin yeniden başlamasına işaret edebilir.

Bitcoin Cash gösterge okuması

BCH, 14 dönem için Göreceli Güç Endeksi’nde 25. seviyeye düştü. BCH piyasada aşırı satım bölgesine düştü. Son zamanlarda, alıcılar fiyatları yükseltmek için ortaya çıkıyor. BCH şu anda 14. dönem için RSI’nın 35. seviyesinde. BCH, günlük stokastik alanın %25’inin üzerinde. Bu, altcoinin yükseliş momentumuna devam ettiğini gösteriyor. 21 günlük çizgi SMA’sı ve 50 günlük çizgi SMA’sı aşağı doğru eğimlidir ve bir düşüş eğilimini gösterir.

Bitcoin Cashin Dusus Egilimi Yukselis Momentumunu Yeniden Kazanma Mucadelesi Verirken

Teknik Göstergeler:

Anahtar Direnç Bölgeleri: 800 $, 820 $, 840 $

Temel Destek Bölgeleri: 400$, 380$, 360$

Bitcoin Cash için bir sonraki hamle nedir?

Bitcoin Cash düşüş eğiliminde ve 210 doların en düşük seviyesine düşüşün ardından satış baskısı azaldı. Bu arada, 11 Nisan’da düşüş trendi, %50 Fibonacci düzelme seviyesini test eden geri izlenen bir mum çubuğu gördü. Geri çekilme, BCH’nin 2.0 Fibonacci uzatma seviyesine veya 198.55 $’a düşeceğini gösteriyor. BCH yeniden test ediyor ve 2.0 Fibonacci uzantısına yaklaşıyor.

1652277466 244 Bitcoin Cashin Dusus Egilimi Yukselis Momentumunu Yeniden Kazanma Mucadelesi Verirken

Sorumluluk Reddi Bu analiz ve tahmin, yazarın kişisel görüşleridir ve kripto para birimi satın almak veya satmak için bir tavsiye değildir ve Coin Idol tarafından bir onay olarak görülmemelidir. Okuyucular, fonlara yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.