Bitcoin Cash Bir Aralıkta ve Daha Fazla Yükselen Momentum İçin Hazır

Bitcoin Cash Bir Aralıkta ve Daha Fazla Yükselen Momentum İçin Hazır

coinidol.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


Altcoin hareketli ortalamalar arasında dalgalandığı için Bitcoin Cash (BCH) fiyatı aşağı yönlü bir düzeltmede. Altcoin 290 doların üzerinde destek bulduğu için mevcut düşüş trendi hafifledi.

Bitcoin Cash fiyatının uzun vadeli analizi: düşüş eğilimi

Bugün, BCH 338,60 dolardan işlem görüyor, ancak hareketli ortalamalar arasında dalgalanıyor. Hareketli ortalama çizgisi kırılırsa Bitcoin Cash hareket edecektir. Boğalar 21 günlük SMA hattını yukarı doğru kırarsa, BCH bir önceki 390$’ı geri kazanacak. Tersine, 50 günlük SMA çizgisi kırılırsa altcoin önceki düşük seviyesi olan 290 doları geri kazanacak.

12 Nisan’da BCH’nin fiyatı önceki zirvelerine yükseldi. Boğalar 50 günlük SMA çizgisinin üzerine çıktı, ancak 21 günlük SMA çizgisinin üzerine çıkamadı.

Bitcoin Cash gösterge okuması

BCH, 14 dönem için Göreceli Güç Endeksi’nin 50 seviyesine düştü. Arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösterir. BCH Fiyatı, hareketli ortalamalar arasında yer alıyor ve bu, altcoinin birkaç gün daha dalgalanmaya devam edeceğini gösteriyor. BCH, günlük stokastiğin %80 aralığının üzerinde. Bu, altcoinin aşırı alım bölgesine ulaştığı anlamına gelir.

Teknik Göstergeler:

Anahtar bölge direnci: 800 $, 820 $, 840 $

Temel destek bölgeleri: 400$, 380$, 360$

Bitcoin Cash (BCH) için bir sonraki adım nedir?

Şu anda, Bitcoin Cash yatay bir hareket halinde. Altcoin, 320 ila 350 dolar fiyat seviyeleri arasında dalgalanıyor. Fiyat hareketi ayrıca doji adı verilen küçük mumlarla da karakterize edilir. Şamdanlar, alıcıların ve satıcıların piyasanın yönü konusunda kararsız olduklarını gösterir.

Sorumluluk Reddi Bu analiz ve tahmin, yazarın kişisel görüşleridir ve kripto para birimi satın almak veya satmak için bir tavsiye değildir ve Coin Idol tarafından bir onay olarak görülmemelidir. Okuyucular, fonlara yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.