Bitcoin (BTC) Hodlers, Borsa Kargaşasını Yakalarken Teslim Oluyor BTC: Zincir Analisti Willy Woo

Bitcoin (BTC) Hodlers, Borsa Kargaşasını Yakalarken Teslim Oluyor BTC: Zincir Analisti Willy Woo

Dailyhodl.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Zincir içi analist Willy Woo, küresel piyasalardaki kargaşanın kripto yatırımcılarının Bitcoin’in temellerini göz ardı etmesine ve BTC’lerini satmasına neden olduğunu söylüyor.

Woo, bir milyon Twitter takipçisine, bu haftaki kapitülasyonun başlangıcının vadeli satışların öncülük ettiğini söyledi.

Tüccar, Bitcoin’in henüz dibe ulaşıp ulaşmadığından emin olmadığını söylüyor.

“Alt tarafı içeride mi? Bilmiyorum. Korku odaklı ticarette temeller arka koltukta. Bence BTC ticareti yapmıyoruz, makro ve hisse senedi ticareti yapıyoruz.

Sağ bölme SPX [Standard & Poor’s 500 Index] BTC yönünü belirleyecek olan destek, sol bölme, eşdeğer BTC desteğidir.”

Bitcoin BTC Hodlers Borsa Kargasasini Yakalarken Teslim Oluyor BTC Zincir

Kaynak: Willy Woo/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 27,042 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %14’ten ve geçen hafta %31’den fazla düştü.

Woo, Bitcoin’in sıvı arz şok oranının bir uçurumdan düştüğünü belirtiyor.

“Arz şoku, sahiplerin elinde bulundurduğu madeni paraların, sahip olmayanlara oranıdır. Kabaca 84.000 BTC, alıcılardan uzaklaştı…”

Analist, bu yüksek sayının büyük bir nedeninin, Terra (LUNA) ekosistemini desteklemek için kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Luna Foundation Guard (LFG) olduğunu söylüyor.

BitInfoCharts’a göre LFG, UST sabitleyicisini korumaya yardımcı olmak için Pazartesi günü 42.500 BTC’den fazla cüzdanını boşalttı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.