Bitcoin, Binance Coin, Zcash ve Waves Günlük Fiyat Analizleri – 9 Mayıs Geçen Hafta

Bitcoin, Binance Coin, Zcash ve Waves Günlük Fiyat Analizleri – 9 Mayıs Geçen Hafta

www.kriptopolitan.com

3 saat

Okuma süresi: ~4 m


Küresel kripto piyasası, Bitcoin değeri en düşük seviyeye, yani 30 bin dolara gerilediği için yılın en kötü durgunluğunu yaşıyor. Düşüş eğilimi zamanla güçlendiğinden, düşüş herhangi bir olumlu değişiklikten etkilenmeden devam ediyor. Bir süredir kayıp yaşayan piyasanın canlanacağına dair umutlar olsa da bu gerçekleşmedi. Piyasa, değişen yükseliş ve düşüş döngülerini takip etmedi. Artan kayıplar, piyasanın bu günlerde yatırımcılara sunduğu küçük umut.

Kripto piyasası zor bir durumla karşı karşıya olsa da, kripto için artan bir tanınırlık var. Bu konuda en son WordPress hizmetleri için Dogecoin kabulü. Son güncellemelere göre WordPress web siteleri artık DOGE ödemelerini kabul edecek. Dogecoin, piyasada çeşitli kullanımlar bulması nedeniyle diğer madeni paralara kıyasla şanslı. Tesla ve diğer büyük şirketler tarafından kabul edilmesi, gelişmelerden haberdar olmasına yardımcı oldu. Öte yandan ABD’nin Rusya’ya yönelik yaptırımları Rusları etkilemeye devam ediyor. Coinbase’in son güncellemesi, Rus kullanıcılarını yaptırımlara uygun olarak olası engelleme konusunda uyardı.

İşte Bitcoin, Binance Coin ve diğer bazı tokenlerin performansını kullanarak mevcut piyasa durumuna kısa bir genel bakış.

BTC kan banyosu devam ediyor

Bitcoin için piyasa değeri düşüyor olsa da El Salvador Bitcoin almaya devam etti. Söz konusu hükümet, mevcut güncellemelere göre düşüşlerin ortasında 500 Bitcoin satın aldı. El Salvador, Bitcoin’in oradaki yasal ihale statüsü nedeniyle Bitcoin düşüşlerinden en çok acıyı çekti. Bitcoin bir geri dönüş görürse, El Salvador ekonomisi üzerinde de güçlendirici etkileri olacaktır.

Bitcoin Binance Coin Zcash ve Waves Gunluk Fiyat Analizleri –

Kaynak: TradingView

Bitcoin için son veriler %9,41 oranında değer kaybettiğini gösteriyor. Düşüş yolculuğu devam ederken, Bitcoin için haftalık kayıplar artmaya devam etti ve en son veriler yükselişini %19,44’e kadar gösteriyor. Değişiklik, Bitcoin değerini çok az olumlu değişiklik olarak daha da düşürdü.

Bitcoin için fiyat değeri 30.971,11 dolar aralığında. Bitcoin için piyasa değeri değerini karşılaştırırsak, 589.552.551.600 dolar olduğu tahmin ediliyor. Karşılaştırıldığında, Bitcoin’in 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 71.070.114.831 $’dır.

BNB’nin başı dertte

Binance Coin’in de mevcut düşüş döneminin başlangıcından beri başı dertte. Bahsedilen süre, normal aralıkta kalmasına izin vermedi. Bunun yerine Binance Coin’in kayıpları yatırımcılar için şok edici. Göstergeler çok az iyimserlik gösterdiğinden Binance Coin’in düşüşü devam edebilir.

1652168368 71 Bitcoin Binance Coin Zcash ve Waves Gunluk Fiyat Analizleri –

Kaynak: TradingView

Binance Coin için son veriler, %14,15 değer kaybettiğini gösteriyor. Karşılaştırıldığında, son yedi güne ait veriler de %21.06 gerilediği için iyi bir gösterge göstermiyor. Fiyatı değişen kazançlarla karşılaştırırsak, gerilemeler de yaşadı.

Binance Coin için mevcut fiyat değeri 307,70$ aralığında. Piyasa değeri karşılaştırırsak, 50.239.600.212$ olduğu tahmin ediliyor. Buna karşılık, 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 3.393.660.001$’dır.

ZEC panik belirtileri gösteriyor

Zcash da durumu kötüleşmeye başlayınca paniğe kapılmaya başladı. Son veriler Zcash’in %16,40 oranında değer kaybettiğini gösteriyor. Son yedi günün verilerini karşılaştırırsak, kayıpları %22,12’ye yükseldi. Düşüş döngüsü güçlü olduğu için kayıpların değeri daha da artabilir.

1652168368 454 Bitcoin Binance Coin Zcash ve Waves Gunluk Fiyat Analizleri –

Kaynak: TradingView

Zcash için mevcut fiyat değeri 96.10$ aralığında. Zcash’in piyasa değeri değerine bakarsak 1.379.223.905$ olduğu tahmin ediliyor. Karşılaştırıldığında, 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 289.827.668 dolar. Yerel para birimindeki aynı miktar yaklaşık 3,015,031 ZEC’dir.

dalgalanan DALGALAR

Değişen piyasa durumu nedeniyle dalgalar da kayıplara uğradı. Yükselişe devam etmesine rağmen, son düşüş dalgası kayıplarını da beraberinde getirdi. Son veriler %3,73 oranında düştüğünü gösteriyor. Karşılaştırıldığında, geçen haftaki performansı %0,60’lık kazançlar gösteriyor. Bu madeni paranın fiyat değeri 96.10 $ aralığında.

1652168368 832 Bitcoin Binance Coin Zcash ve Waves Gunluk Fiyat Analizleri –

Kaynak: TradingView

Piyasa değeri de değer kaybettiği için hafif bir değişiklik gördü ve şu anda 1.354.560.744 dolar olduğu tahmin ediliyor. Karşılaştırıldığında, 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 1.095.621.104$’dır. Bu madeni para için dolaşımdaki arz yaklaşık 108.221.926 DALGA.

Son düşünceler

Küresel kripto piyasası, kayıplarının değer kazanmasıyla resesif yolculuğuna daha hızlı devam etti. Devam eden değişiklikler, büyüme şansının az olması nedeniyle yeni yatırımları etkiledi. Bitcoin değerindeki mevcut düşüş, değerinde daha fazla düşüş önerdi. Küresel piyasa değeri de, yeni değişiklikler onu 1,42T$’a düşürdüğü için etkilendi. Devam eden düşüş, amortismanın devam edebileceğini gösteriyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.