Bitcoin, Binance Coin, Theta Fuel ve Icon Günlük Fiyat Analizleri – 8 Mayıs Geçen Hafta

Bitcoin, Binance Coin, Theta Fuel ve Icon Günlük Fiyat Analizleri – 8 Mayıs Geçen Hafta

www.kriptopolitan.com

26 m


Küresel kripto piyasasının performansı, kayıpları değer olarak arttığı için son 24 saatte etkileyici olmadı. Kayıplar azalmaya başlasa da süreç tersine döndü ve yine zor bir durumla karşı karşıya. Bitcoin için ikilem, kayıpların ön saflarında yer aldığı ve değişmeye devam edebileceği için değişmedi. Son veriler, daha da gerilediğini ve iyileşmesinin zaman alabileceğini gösteriyor.

SEC, küresel kripto pazarını etkileyebilecek büyük bir karar aldı. SEC, mevcut ayrıntılara göre 62 milyon dolar değerinde küresel bir kripto madenciliği planını durdurdu. Düzenleyici sadece şirketin madenciliğini durdurmakla kalmadı, aynı zamanda şirketin kurucusunu da suçladı. Söz konusu adımın kripto piyasası için yansımaları olacaktır. Öte yandan, IMF’nin Arjantin’de kripto büyümesini önlemedeki rolü kripto topluluğunu şok etti. Arjantin büyüyen bir kripto pazarına sahipti, ancak IMF ve diğer bazı kuruluşların bunun için engeller yaratmada rol oynadığı iddia ediliyor.

İşte Bitcoin, Binance Coin ve diğer bazılarının performansını kullanarak mevcut piyasa durumuna kısa bir genel bakış.

içerik
1 BTC daha da düşer
2 BNB çıkmazda
3 TFUEL değer kaybediyor
4 ICX büyümeye devam ediyor
5 Son düşünceler

BTC daha da düşer

Bitcoin bir süredir zor zamanlar yaşıyor. Yatırımcılar, iyileşmesine izin vermeyen sürekli amortisman nedeniyle Bitcoin’in değeri konusunda endişeli hissediyorlar. Uzmanlara göre, durum zorlaştıkça Bitcoin ve Ethereum teslim olma riski altında.

Kaynak: TradingView

Son 24 saate ait veriler, Bitcoin’in son 24 saatte %2,45 oranında değer kaybettiğini gösteriyor. Haftalık performansını karşılaştırırsak, Bitcoin için kayıplar %11,51’e yükseldi. Bitcoin devam eden değişikliklere direnmediği için durum son birkaç hafta içinde daha da kötüleşti.

Bitcoin için fiyat değeri şu anda 34.214,54 dolar aralığında olduğu için endişe verici seviyelere düştü. Piyasa değeri karşılaştırırsak, 651.260.529.060 dolar olduğu tahmin ediliyor. Buna karşılık, Bitcoin’in 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 36.868.463,080 dolar.

BNB çıkmazda

Binance Coin, Bitcoin gibi değere yeni eklemeler görmediği için durgun bir durumla karşı karşıya. Değişiklikler devam eden olumsuz ilerlemeyi gösterirken, piyasada büyüyen tek kripto paralar sürekli gelişen Tron ve Algorand. Algorand, FIFA ile ortak olduğu için hızlı bir iyileşme gördü.

Kaynak: TradingView

Son 24 saate ait veriler Binance Coin’in %1.24 değer kaybettiğini gösteriyor. Haftalık performansı karşılaştırırsak, herhangi bir rahatlama görmek yerine kayıpları arttı. Yedi günlük kayıplar %8.29’dur. Devam eden bir düşüş dalgası var, ancak çok az pozitif değer değişikliği var.

Binance Coin için fiyat değeri 358,67 dolar aralığında. Binance Coin’in piyasa değeri değerini karşılaştırırsak, 58.563.105.289 dolar olduğu tahmin ediliyor. Karşılaştırıldığında, Binance Coin için 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 1.882.207.406$’dır.

TFUEL değer kaybediyor

Theta Fuel, hakim piyasa trendini takip ettiği için düşüş eğiliminde. Ayrıca kayıplarının artmasıyla değerde bir durgunluk gördü. Son 24 saate ait veriler Theta Fuel’nin %0,89 oranında değer kaybettiğini gösteriyor. Yedi günlük performansı karşılaştırdığımızda, kayıpları yaklaşık %16.96’dır. Madeni paraların çoğu aynı durumdan geçtiği için genel piyasa durumu aynı kalıyor.

Kaynak: TradingView

Fiyat değeri de 0,1131 dolara değer kaybettiği için iyi performans göstermedi. TFUEL için piyasa değeri karşılaştırırsak, 597.565.661 dolar olduğu tahmin ediliyor. Buna karşılık, bu madeni paranın 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 40.268.372$’dır.

ICX büyümeye devam ediyor

ICON, yükseliş eğiliminde olduğu için piyasanın olağan eğiliminin aksine hareket ediyor. Son 24 saatteki kazanımlar, ICX’in %5,30 ilerlediğini gösteriyor. Buna karşılık, son yedi gündeki performansı da %16,96 oranında düştüğü için iyi değil. Mevcut artış, ivme kazanmaya devam edebileceğini gösteriyor.

Kaynak: TradingView

ICX için fiyat değeri 0,6384 dolara yükseldi ve daha da artabilir. Piyasa değeri değerini karşılaştırırsak, artış onu 592,768,612 dolara yükseltti. Bu madalyonun 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 47.498.811$’dır. ICON için dolaşımdaki arz yaklaşık 919.483.096 ICX’dir.

Son düşünceler

Küresel kripto piyasası, kayıpları zamanla arttığı için düşüş durumunda devam etti. Geçen hafta çok az iyileşme oldu, ancak haftanın kapanışındaki kayıplar bunların yerini aldı. Piyasanın önümüzdeki hafta nasıl bir performans göstereceği henüz belli olmasa da, baskın göstergeler içler acısı bir hikaye anlatıyor. En son güncellemelere göre, küresel piyasa değeri 1.57T$’da kaldı.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.