Bitcoin, Binance Coin, Axie Infinity ve Akış Günlük Fiyat Analizleri – 7 Mayıs Geçen Hafta

Bitcoin, Binance Coin, Axie Infinity ve Akış Günlük Fiyat Analizleri – 7 Mayıs Geçen Hafta

www.kriptopolitan.com

12 m

Okuma süresi: ~4 m


Küresel kripto piyasasının performansı, belirli bir noktada sabit kalamadığı için garip bir dönüş daha yaptı. Bitcoin ve Binance Coin örneğinde görüldüğü gibi devam eden düşüş nedeniyle değerindeki değişiklikler yatırımcılar için endişe verici. Tek fark, piyasa değerini ılımlı bir aralıkta tutan kısa süreli yükseliş dönemleridir. Yeni düşüş dalgası piyasayı etkilediğinden sermaye değerinde önemli bir düşüş oldu.

ABD, dijital sabotaj yapanların önüne geçmek için ciddi adımlar atıyor. Bu konudaki sonuncusu, Conti fidye yazılımı hakkında bilgi için sunulan ödüldür. Çeşitli finansal kuruluşlara ciddi zararlar vermiş organize bir gruptur. Sonunda, ABD Dışişleri Bakanlığı bir çözüm aramak için öne çıkmak zorunda kaldı. Söz konusu departman, grupla ilgili herhangi bir bilgiyi tespit edebilenler için 1,5 milyon ABD Doları tutarında iki ayrı ödül açıkladı. Bu dava, çözülürse, suçluları tespit ederek gelecekte bir örnek teşkil edebilir.

İşte Bitcoin, Binance Coin ve diğer bazılarının performansını kullanarak mevcut piyasa durumuna kısa bir genel bakış.

içerik saklamak
1 BTC yine baş döndürücü
2 BNB iyileşme havasında değil
3 AXS yükselişini sürdürüyor
4 Akış değer kaybetmeye devam ediyor
5 Son düşünceler

BTC yine baş döndürücü

Bitcoin bir aydan fazla bir süredir sorunlarla karşı karşıya. Değerdeki kısa süreli değişiklikler, düşüşlerden sonra yükselişini sürdürmesine yardımcı oldu, ancak kalıcı bir teşvik olmadı. Yeni sorun, finans uzmanlarının Orta Afrika Cumhuriyeti’nin Bitcoin kabul anlaşmasının meşru olduğuna dair şüphelerini dile getirmesiyle ortaya çıktı. Bitcoin için kalıcı etkileri olacaktır.

Kaynak: TradingView

Bitcoin için en son veriler, %3.93 oranında değer kaybettiği için dik bir değer kaybı yaşadığını gösteriyor. Bitcoin’in son yedi gündeki performansını karşılaştırırsak, kayıpları %8,80’e yükseldi. Kayıpların değeri yükseldikçe, fiyat ters yönde gitti.

Bitcoin için mevcut fiyat değeri, değeri 35 bin dolar aralığının altına düştüğü için 34.533,26 dolar aralığında. Şu anda 658.179.108.380 $ aralığında olduğu için piyasa değeri de kaos içinde. Aynı zamanda, 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 29.034.806,363$’dır.

BNB iyileşme havasında değil

Binance Coin, son birkaç gün içinde biraz iyileşme gösterdi. Ancak mevcut durum, önümüzdeki günlerde hedeflerine ulaşamayabileceğini gösteriyor. Gecikme, değerini etkileyen artan düşüş nedeniyle geldi.

Kaynak: TradingView

Son 24 saate ait veriler Binance Coin’in %5.22 değer kaybettiğini gösteriyor. Son yedi gün için performansını karşılaştırırsak, kayıplar %5,85 civarındadır. İkinci değer, mevcut düşüş dalgası nedeniyle tersine dönen son birkaç gün içinde iyileşme gösteriyor.

Mevcut değişiklik, fiyat değerini de 358,62 dolara indirdiği için etkiledi. Karşılaştırıldığında, piyasa değeri 58,554,683,639 dolar olarak tahmin ediliyor. Buna karşılık, 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 1.681.499.268$’dır.

AXS yükselişini sürdürüyor

Axie Infinity, düşüş piyasasında değer kazanmaya devam etti. İlave miktarı yaklaşık %2.19 olduğu için kazanımlarını korumuştur. Haftalık performansı karşılaştırırsak, %4,81 kayıp yaşadı. Fiyat değeri, değerde keskin bir düşüş yaşandığı için 28,65 dolar aralığında.

Kaynak: TradingView

Piyasa değerine bakarsak, devam eden düşüşten etkilendi ve yaklaşık 1.745.284.985 dolar. Karşılaştırıldığında, 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 261.317.263 dolar. Bunun dolaşımdaki arzı 60.907.500 AXS’de kaldı.

Akış değer kaybetmeye devam ediyor

Akış, hakim piyasa modelini takip ettiği için de kayıplarda. Değişiklikler, %2,65’lik bir zarara uğradığı için onun için değer kaybetti. Haftalık kayıpları karşılaştırırsak, bunlar yaklaşık %4.43’tür. Fiyat değeri 4.30$ aralığında ve daha da düşebilir.

Kaynak: TradingView

Flow için piyasa değeri değerinin 1.567.071.962$ olduğu tahmin ediliyor. 24 saatlik işlem hacmine bakarsak, yaklaşık 68.034.165 dolar. Akış için dolaşımdaki besleme yaklaşık 364.061.129 AKIŞTIR.

Son düşünceler

Bir süre yükselişin tadını çıkardıktan sonra, küresel kripto piyasası tekrar kayıplara döndü. Piyasa değeri değerindeki düşüşten de anlaşılacağı gibi, değişiklik yatırımcılar için cesaret kırıcı olmuştur. Bunun bir başka yönü de, tüm piyasa üzerinde etkisi olan Bitcoin’in değer kaybetmesidir. Küresel piyasa değeri şu anda 1,60T $ aralığından düşürülen 1,58T $ olarak tahmin ediliyor. Kripto piyasası için düşüş devam ederse, önümüzdeki günler onu daha fazla etkileyebilir.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.