Bitcoin, 30.000 Dolarda Kritik Desteğe Yaklaşıyor ve Kısa Süreli Tehditlerle Karşılaşıyor

Bitcoin, 30.000 Dolarda Kritik Desteğe Yaklaşıyor ve Kısa Süreli Tehditlerle Karşılaşıyor

coinidol.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


Bitcoin (BTC) fiyatı, en büyük kripto para birimi önceki 32.937 $ seviyesini geri kazandığı için düşüş trendinde. Bir önceki düşük seviye, 24 Ocak tarihi fiyat seviyesidir.

Bitcoin (BTC) Fiyatı Uzun Vadeli Tahmini: Ayı

Tüm göstergeler, Bitcoin’in yeni bir yükseliş trendi başlamadan önce tekrar 32.937 $’a düşeceği yönünde. Üstelik mevcut düşüş trendi piyasanın aşırı satım alanına da ulaştı.

Bugün, BTC fiyatı yazı yazılırken 33.593 doların en düşük seviyesine düştü. Bitcoin düşüyor ve 30.000 dolarlık psikolojik fiyat seviyesine yaklaşıyor. Artan yönde, Bitcoin geri çekilecek ve 30.000 dolarlık desteğin üzerine çıkacak. Öte yandan, ayılar psikolojik fiyat seviyesinin altına düşerse BTC fiyatı düşerek 32.937 doların en düşük seviyesini geri kazanacak.

Bitcoin (BTC) Gösterge Ekranı

Bitcoin, 14. dönem için Göreceli Güç Endeksi’nin 30. seviyesinde. En büyük kripto para birimi de günlük stokastiğin %20 aralığının altında. Fiyat göstergeleri, piyasanın aşırı satım bölgesine ulaştığını gösteriyor. Alıcıların aşırı satım bölgesinde görünmesi ve fiyatları yukarı itmesi muhtemeldir.21-günlük hat SMA ve 50-günlük hat SMA aşağı doğru eğimli, bu da düşüş eğilimine işaret ediyor.

Teknik Göstergeler:

Temel direnç seviyeleri – 65.000 $ ve 70.000 $

Temel destek seviyeleri – 60.000 ABD Doları ve 55.000 ABD Doları

BTC/USD için bir sonraki yön nedir?

Bitcoin düşmeye devam etti. Fiyat göstergesi, yeni bir düşük seviyeye olası bir düşüş gösterdi. Bu arada 26 Nisan’da düşüş trendi; Geri çekilen bir mum çubuğu, %38.2 Fibonacci düzelme seviyesini test etti. Geri çekilme, BTC’nin 2,618 Fibonacci uzatma seviyesine veya 32.735.30 $’ın en düşük seviyesine düşeceğini gösteriyor.

Sorumluluk Reddi Bu analiz ve tahmin, yazarın kişisel görüşleridir ve kripto para birimi satın almak veya satmak için bir tavsiye değildir ve CoinIdol tarafından bir onay olarak görülmemelidir. Okuyucular, fonlara yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.