Biri Washington Vatandaşlarına Terra’yı Anlatmayı Unutmuş

Biri Washington Vatandaşlarına Terra’yı Anlatmayı Unutmuş

decrypt.co

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Kötü zamanlama hakkında konuşun. 2019 Dünya Serisinin galibi Washington Nationals, Şubat ayında yeniden oluşturduğu bir ortaklık şartlarında iyi gidiyor.

talihsiz kısım?

Bu ortaklık, ağ Nationals gibi fonları kanadığı için dün 0,70 doların altına düşen algoritmik stabilcoin’i olan blok zinciri ağı Terra ile. kanamalı koşular oldu.

Nats, yaklaşık 800.000 takipçisine, Terra tarafından büyük harflerle sponsor olunan “Crypto 101” başlıklı bir videoyu tweetledi ve “Sorularınız var. Cevaplarımız var.” Daha sonra, kripto paranın “kağıt para” olmadığını ve internete özgü olduğunu belirterek, kripto paranın faydalarından bahsetmeye devam ediyor.

𝐂𝐫𝐲𝐩 𝟏𝟎𝟏

Senin soruların var. Cevaplarımız var.@terra_money // #NATITUDE pic.twitter.com/heXTCew26B

– Washington Nationals (@Nationals) 10 Mayıs 2022

toprak 5 yıllık 40 milyon dolarlık anlaşma imzalandı MLB sezonu başlamadan önce Washington Nationals ile. Anlaşmanın şartları, Nats’in parka tabela ve reklam yerleştirmesini, birinci sınıf bir oturma alanı Terra Club’ın adını değiştirmesini ve bugün piyasaya çıkan Terra yapımı bir video açıklayıcı serisi yayınlamasını içeriyordu.

İlişki Terra Community Trust tarafından yönetilir ve bu da Terra Community Pool olarak adlandırılan LUNA token sahiplerinin bir DAO’su tarafından yönetilir. DAO’lar, hazinelerini nasıl kullanacakları ve/veya protokolleri nasıl değiştirecekleri konusunda toplu olarak kararlar alan token sahipleri gruplarıdır.

Anlaşma, Terraform Labs başkanı Do Kwon’a yine DC merkezli Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından hizmet verilmesinden birkaç ay sonra ve New York’taki ABD Bölge Mahkemesi’nden sadece bir hafta önce gerçekleşti. Terraform ve Kwon’a uymalarını emretti mahkeme celbi ile.

Washington Nationals’ın baş sahibi Mark D. Lerner, anlaşmanın duyurusu sırasında şunları yazdı: “En seçkin kulübümüze isim vermek için Terra ile ortak olmaktan ve Nationals Park’a UST kripto para biriminin kullanımı da dahil olmak üzere güçlü yeni hayran deneyimleri getirmeyi keşfetmekten heyecan duyuyoruz. alışveriş yap.”

Ancak UST muhtemelen yakın zamanda satın alma işlemleri için kullanılmayacaktır. Terra’nın yerel LUNA belirteci ile karmaşık bir yanma mekanizması aracılığıyla sabitlenmesini koruyan algoritmik stabilcoin, Pazartesi günü 0,70 doların altında işlem görüyordu. Bugün 0,91 ABD doları seviyesinde, hala 1,00 ABD doları hedefinin oldukça altında kalıyor ve onu üçüncü en büyük stabilcoin konumundan düşürüyor.

Bu arada LUNA, CoinMarketCap’e göre sadece 24 saat içinde değerinin yaklaşık %50’sini kaybetti.

Ancak daha da kötüsü olabilir: En azından Terra NL Doğu’da 10-20 değil ve Patrick Corbin’e 7.16 ERA sporu yapması için yılda 23 milyon dolar ödüyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.