Binance Vadeli İşlemleri, 20X’e Varan Kaldıraçla BUSD Marjlı AVAX Sürekli Sözleşmeleri Başlatacak

Binance Vadeli İşlemleri, 20X’e Varan Kaldıraçla BUSD Marjlı AVAX Sürekli Sözleşmeleri Başlatacak

www.binance.com

6 saat

Okuma süresi: ~2 m


Dost Binancians,
Binance Futures, 2022-05-13 11:30 AM’de (UTC) 20 kata kadar kaldıraç ile BUSD marjlı AVAX kalıcı sözleşmeleri başlatacak.
Lütfen unutmayın: BUSD kalıcı sözleşmeleri, BUSD’yi teminat olarak kullanan BUSD marjlı vadeli işlem sözleşmeleridir. Kullanıcılar 1-20x kaldıraç arasında seçim yapabilecekler.
Daha fazla bilgi:
  • BUSD Vadeli İşlem Sözleşmelerinin İşlem Kuralları
  • BUSD Vadeli İşlem Sözleşmelerinin Kaldıraç ve Marjı
  • Binance Vadeli İşlem Ücret Programı
  • Ticaret Çiftleri Nasıl Seçilir
  • fiyat Endeksi
Risk Uyarısı: Vadeli işlem ticareti, önemli risk ve hem önemli kar hem de zarar olasılığı taşır. Geçmişteki kazançlar, gelecekteki getirilerin göstergesi değildir. Aşırı fiyat hareketlerinde marj bakiyenizin tamamı tasfiye edilebilir. Buradaki bilgiler Binance’in finansal veya yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Tüm ticaret stratejileri, kendi takdirinize ve kendi sorumluluğunuzdadır. Binance, vadeli işlemleri kullanımınızdan doğabilecek herhangi bir kayıptan size karşı sorumlu olmayacaktır. Kendinizi nasıl koruyacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için sayfamızı ziyaret edin. Sorumlu ticaret kaynağı sayfası.

 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.