Binance, Para Çekme İşlemleri Hızlanırken Daha Fazla Terra Bozulmasına Karşı Uyardı

Binance, Para Çekme İşlemleri Hızlanırken Daha Fazla Terra Bozulmasına Karşı Uyardı

coinape.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


Dünyanın en büyük kripto borsası Binance Perşembe günü, platformunda Terra ticaretinin kesintilere meyilli olacağı konusunda uyardı.

Borsa, ağı tıkayan LUNA için artan para çekme taleplerini belirtti. Binance, bu haftanın başlarında LUNA çekimlerini geçici olarak askıya almıştı ve bunu tekrar yapmak zorunda kalabileceğini söyledi.

Hareket, LUNA’nın birkaç gün içinde değerinin %99’undan fazlasını kaybetmesinin ardından gelirken, stabilcoin TerraUSD’nin ABD doları karşısında sabitlenmesi keskin bir şekilde bozuldu. Binance’in yaşadığı hacim artışları, muhtemelen daha fazla kayıptan kaçınmak için kapıya koşan LUNA yatırımcılarıdır.

Binance, hacimler arttıkça daha fazla kesinti görüyor

Binance, Terra ağında çok sayıda bekleyen işlem olduğunu ve bunun da ağı tıkadığını ve işlemleri geciktirdiğini söyledi. Borsa, daha fazla para çekme talebini desteklemek için cüzdan sayısını artırmaya çalıştığını da söyledi.

Coinmarketcap verileri, LUNA’nın bu hafta hacimlerde büyük bir artış yaşadığını ve bir ay önce görülen günlük miktarın kabaca 14 katı olan yaklaşık 14 milyar $’a ulaştığını gösteriyor. Token’ın feci %99’luk düşüşü, piyasadaki hissiyatı büyük ölçüde zedeledi.

Şimdilik piyasa sermayesinin bir kısmını elinde tutan UST, aynı zamanda büyük hacimler de görüyor. Günlük hacimler, depegging öncesinde görülen ortalama 400 milyon dolara kıyasla, bu hafta yaklaşık 8 milyar dolara ulaştı.

Nane ve yanık çılgınlığı üzerinde Terra

Terra’nın kurucusu Do Kwon Çarşamba günü, blok zincirinin UST sabitleyicisini desteklemek için kullanmak üzere daha fazla LUNA basacağını söyledi. Terra analitiklerinden elde edilen veriler, bunun zaten gerçekleştiğini gösteriyor.

İhraç ve para basımı, Terra blok zincirindeki sıkışıklığa da katkıda bulunabilir.

Proje ayrıca Perşembe günü, topluluk havuzundaki tüm UST’yi yakacağını, kalan 371 milyon UST çapraz zincirini Ethereum’da yakacağını ve 240 milyon LUNA’yı paylaştıracağını ve bu da zincirde daha büyük işlemlere işaret edeceğini söyledi.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.