Binance, Mobilum ödeme altyapısından yararlanacak

Binance, Mobilum ödeme altyapısından yararlanacak

invezz.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


Invezz’in bir basın açıklamasından öğrendiğine göre, kripto ve dijital varlıkları geleneksel finans ve ödeme altyapısı aracılığıyla erişilebilir hale getiren teknoloji odaklı bir şirket olan Mobilum Technologies Inc. ve lider borsa Binance bir stratejik hizmet anlaşması imzaladı.

Mobilum, Fiat-DEX Tokens raylarının ilk çözüm sağlayıcısıdır. Binance, kullanıcılarının para özgürlüğünü artırmak için raylarını ve tam uyumlu ödeme kuruluşu altyapısını kullanacak.

Eşsiz bir ürün portföyü

Binance’in kripto ürünleri ve teklifleri portföyü, eğitim, sosyal fayda, ticaret ve finans, veri ve araştırma, ademi merkeziyetçilik ve altyapı çözümleri ile yatırım ve kuluçkayı içerir.

Ödemeleri işleme, işlem yürütme

Borsa, anlaşma şartlarına göre aşağıdakileri yapacaktır:

  • Ödeme işlemleri hizmetleri edinin
  • Para havale hizmetlerini kullanın

Mobilum Pay, Binance’e platformunda ödemeleri işlemek için hizmetler sağlayacak. Binance’e para havale hizmetleri, işlem yürütmeye bağlanacaktır.

Mobilum CEO’su Steven LaBella şunları söyledi:

Mobilum ekibi, geleneksel finans dünyası ile dijital finans dünyası arasında köprü kurmak için kaliteli bir hizmet paketi sunmaktan büyük gurur duymaktadır. Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Mobilum ekibine yüksek verimli, güvenli, ölçeklenebilir ve tam uyumlu ödeme altyapısı / rayları sağlayarak ödeme işlemleri ve havale hizmetleri konusunda yardımcı olmaları, şirketimiz ve hissedarlarımız için büyük bir başarıdır. Binance ekibini ve uzun vadeli ikili bir ortaklığı desteklemeyi dört gözle bekliyoruz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.