Binance, LUNA ve UST Token Para Çekme İşlemlerini Askıya Aldı

Binance, LUNA ve UST Token Para Çekme İşlemlerini Askıya Aldı

www.coindesk.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


Binance, “ağ yavaşlığı ve tıkanıklığı” nedeniyle LUNA ve UST tokenlerinin geri çekilmesini askıya aldı.

Şirket yaptığı açıklamada, ağın istikrarlı olduğunu ve bekleyen para çekme işlemlerinin hacminin azaldığını gördüğümüzde Binance’in bu tokenler için para çekme işlemlerini yeniden açacağını söyledi.

Tüccarlar Salı sabahı Asya saatiyle LUNA ve UST için sipariş defterinin donmuş göründüğünü ve hiçbir siparişin geçmediğini bildirdi.

Twitter’daki raporlara göre, tüccarlar UST’yi 70 sentin altında hiçbir şey için satamadılar.

Terra’nın resmi hesabından yapılan Tweet’te, “Genel altyapıyı kullanıyorsanız, doğal olarak yüksek seviyelerde işlem hacmi yaşadığımız için lütfen şu anda spam göndermeyin. Lütfen genel altyapı kullanımımıza dikkat edin.” “Lütfen kamuya açık altyapı kullanımımıza dikkat edin.”

Şu anda Luna Foundation Guard’ın (LFG) rezervlerinde önceki güne göre %85 düşüşle 171.4 milyon dolar, önceki güne göre %41 düşüşle UST’de 86.82 milyon dolar ve AVAX’ta 84,5 milyon dolar var.

LFG, sabitleyiciyi desteklemek için tasfiye edilen bitcoin rezervlerini tüketti.

Kraken ve CoinList de şu anda para çekme işlemlerini askıya aldı. FTX şu anda hala UST’den para çekme işlemlerini yapıyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.