Binance İtalya, Lecce merkezli

Binance İtalya, Lecce merkezli

en.cryptonomist.ch

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


Dünyanın en büyük borsası Binance, İtalyan merkezini Lecce’de kuruyorSalento’nun başkenti.

Özet

Lecce’deki tüm İtalyan Binance genel merkezine

Binance Italya Lecce merkezli
Lecce, Salento

CEO Changpeng Zhao’nun, Fransa’nın başkenti Paris’te başlayan ve işletme ruhsatını aldığı ve 100 milyon avroluk yatırım yapma niyetini açıkladığı Avrupa turunun bir parçası olarak, Roma’da İtalya’ya geldiği günlerde, durum tam tersine dönüyor. Binance Italy Srl’nin genel merkezini Salento’da ve daha doğrusu güzel Lecce şehrinde, Via Generale Francesco Poli’de kurduğunu, şu anda şirket hala aktif olmamasına rağmen.

nedenleri binance İtalyan ofisini Lecce’de açtığı net değil ama muhtemelen ülkemizde yatırım yapanlara sağladığı imkanları İtalya’nın güneyinde kullanmayı amaçladığından kaynaklanıyor.

sırasında sızdırılan ilk söylentiler neler? Binance CEO’sunun İtalya seferiÇinli şirket, ülkemizde faaliyet gösterme lisansını aldıktan sonra Milano’da bir ofis açma niyetinde olacaktı.

Buongiorno 🇮🇷 https://t.co/fz1ylu56E6

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) 10 Mayıs 2022

İtalya ziyareti sırasında CZ, dışişleri müsteşarının liderliğinde M5S’nin bazı üyeleriyle bir dizi kurumsal toplantı yaptı Manlio di Stefano. Ayrıca, Forbes dergisi ile röportaj yaptığı Palazzo Brancaccio’da Blockchain Week Rome tarafından düzenlenen bir etkinliğe de katıldı.

Forbes incontra Changpeng Zao, il fundatore dell’exchange di criptovalue Binance https://t.co/98S3VfNgga

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) 11 Mayıs 2022

CZ’nin İtalya’ya ilgisi

Zhao ülkemizi ilk ziyaretiydi ve gelişi Roma’da Palazzo Brancaccio’yu dolduran bir hayran kalabalığı tarafından karşılandı. Federico Morgantini Forbes etkinliği düzenlendi.

Forbes ile yaptığı röportajda da açıkça belirttiği gibi, İtalya gezisinin açık amacı, İtalya’da faaliyet göstermek için bir finansal komisyoncu olarak lisans almak.

Geçen Temmuz, borsa soruşturma altına alındı konsoloslukİtalyan finans piyasaları otoritesi, yatırımcıları Binance’in İtalya’da yatırım ürünleri sunduğu konusunda uyardı. uygun yetkilere sahip olmadan.

Ancak Consob, Binance’i geçtiğimiz aylarda faaliyetleri nedeniyle gözlem altına alan tek düzenleyici kurum kesinlikle değil. İngiliz finans piyasalarının düzenleyici ve kontrol organı olan Finans Davranışı Faaliyeti (FCA), Haziran ayında Çin borsasının tüm İngiliz topraklarında faaliyet göstermesini yasakladı.

Öte yandan SEC, kara para aklama ve içeriden öğrenenlerin ticareti iddiasıyla ilgili soruşturma başlattı. Japonya, Güney Kore ve Avustralya’da Binance, yerel mali makamlar tarafından kısıtlamalar ve soruşturmalar.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.