Binance Coin fiyatındaki %20’lik bir çöküş neden sizi şaşırtmamalı?

Binance Coin fiyatındaki %20’lik bir çöküş neden sizi şaşırtmamalı?

www.fxstreet.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • Binance Coin fiyatı, tahsil edilmeyen likiditeyi olumsuz yönde bırakarak daha fazla çöküşü işaret ediyor.
  • 253 ila 308 dolarlık talep bölgesinin kırılması, ayıların likidite için 222 dolar seviyesini süpürmesine izin verecek.
  • 336 $ ‘lık düşük aralığın üzerinde bir toparlanma, BNB için düşüş tezini geçersiz kılacaktır.

Binance Coin fiyatı, şimdilik kanamasını dağlayan istikrarlı bir talep bölgesinden sıçradı. Bununla birlikte, kullanılmayan likidite, ayıların bu destek alanını zorlamasına neden olabilir.

Binance Coin fiyatı belirsizliğini koruyor

Binance Coin fiyatı son beş günde yaklaşık %31 düştü ve şu anda 276 dolardan işlem görüyor. BNB 253 ila 308 dolar talep bölgesine düştüğü için düşüş trendi şimdilik durdu. Alıcılar genel satış baskısına ayak uydurmak için mücadele ederken, bir çöküş muhtemeldir.

Binance Coin fiyatı, 253$’ın altında üç günlük bir mum çubuğu üretirse, bir kırılma sinyali verecek ve 222$’lık acil destek seviyesine %13’lük bir çöküşü tetikleyecektir. Fiyat hareketi büyük olasılıkla likidite toplamak için bu bariyerin altına düşecek.

Burada ayılar için biraz soluklanma olsa da, bu düşüş 182 dolardan bir sonraki engele kadar uzayabilir. Toplamda, bu çökme mevcut konumdan %34’lük bir kayıp oluşturacaktır.

Bitcoin fiyatının 2021 Ocak ayının en düşük seviyelerinin altında kalan likidite toplamadığı göz önüne alındığında, düşüş görünümünün oynaması için yüksek bir şans var.

USDT 3 günlük grafik

USDT 3 günlük grafik

Öte yandan, Binance Coin fiyatı 253 ila 308 dolarlık talep bölgesinden çıkmayı başarırsa işler farklı olabilir. 336 doların üzerinde üç günlük bir mum çubuğu üreten bir toparlanma rallisi düşüş tezini geçersiz kılacaktır.

Böyle bir durumda Binance Coin fiyatı, sırasıyla 413 ve 432 dolardan eşit yükseklerin üzerinde kalan likiditeyi toplamak için yükselebilir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.