Binance Coin fiyat analizi: BNB/USD 340$’da bulunan günlük desteğin altına düşmeye ayarlandı

Binance Coin fiyat analizi: BNB/USD 340$’da bulunan günlük desteğin altına düşmeye ayarlandı

www.kriptopolitan.com

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


Binance Coin fiyat analizi, kripto para birimi 360 $ civarında kilit bir destek seviyesinin altına düşmeye çalıştığı için bugün düşüş gösteriyor. Ancak, ayılar şimdiye kadar fiyatları düşürmeyi başaramadı ve Binance Coin şu anda 343 ile 462 dolar arasında işlem görüyor.

Kripto para piyasası şu anda çoğu büyük kripto para biriminin önemli oynaklık gördüğü bir değişim halinde. Binance Coin de farklı değil ve kripto para son birkaç gün içinde fiyatının çılgınca dalgalandığını gördü.

XRP/USD 4 saatlik grafik: Son fiyat gelişmeleri

Binance Coin fiyat analizi, bugün 340 dolarlık destek seviyesinin altına kırılmaya çalıştığı için düşüş notuyla başladı. Ancak, ayılar herhangi bir çekiş elde edemedi ve Binance Coin’in fiyatı kısa süre sonra tekrar yükseldi.

Ayılar bugün Binance Coin’i düşürmeye çalışıyor ancak çabalarında şimdiye kadar başarısız oldular. Mevcut desteğin altındaki bir sonraki destek seviyesi 330 dolar ve ayılar fiyatları buranın altına çekebilirse Binance Coin’in 325 dolar seviyesine doğru ilerlediğini görebiliriz.

Öte yandan, boğalar 343 dolarlık destek seviyesini savunabilirse Binance Coin’in 425 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkmak için başka bir girişimde bulunduğunu görebiliriz. Bunun üzerinde direnç 462 dolar ve 500 dolar seviyelerinde.

BNB/USD 4 saatlik fiyat tablosu kaynağı: Ticaret Görünümü

MACD göstergesi şu anda düşüş bölgesinde ve boğaların ivme kaybettiğinin sinyalini veriyor. RSI göstergesi de düşüş bölgesinde ancak aşırı satım seviyelerine yaklaşıyor, bu da ayıların tükendiği anlamına gelebilir.

24 saatlik Binance Coin fiyat analizi: Ayı piyasaya hakim mi?

Günlük grafikteki Binance madeni para fiyat analizi, gün içi BNB/USDT çizelgelerine bakar ve temel destek ve direnç seviyelerini belirler. 24 saatlik Binance madeni para fiyat grafiği, kripto para birimi 340 dolar seviyesinin altına düşmeye çalışırken düşüş eğilimi gösteriyor.

BNB/USD 1 günlük fiyat tablosu kaynağı: Ticaret Görünümü

1 günlük grafikteki Bollinger Bantları önemli ölçüde daraldı, bu da her iki yönde de bir kırılma görmek üzere olduğumuz anlamına gelebilir. MACD göstergesi şu anda düşüş bölgesinde ancak düzleşmeye başlıyor, bu da satış baskısının azalmaya başladığı anlamına gelebilir.

RSI göstergesi de düşüş bölgesinde ve şu anda 42 seviyesinde. Geçmişte bu seviyenin aşırı satıldığı düşünülüyordu ve eğer RSI burayı kırabilirse Binance Coin’in daha yüksek bir hamle yaptığını görebiliriz.

Binance Coin Fiyat Analizi Sonuç

Binance Coin fiyat analizi, kripto para birimi 340$ civarındaki kilit destek seviyesinin altına düşmeye çalıştığı için düşüş gösteriyor. Ancak, ayılar şimdiye kadar fiyatları düşürmeyi başaramadı ve Binance Coin şu anda 343 ile 462 dolar arasında işlem görüyor.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.