Binance Coin fiyat analizi: BNB 357 dolardan düştü

Binance Coin fiyat analizi: BNB 357 dolardan düştü

www.kriptopolitan.com

1 saat

Okuma süresi: ~3 m


Binance Coin fiyat analizi, daha tutarlı fırsatlarla birlikte düşüş momentumu gösteriyor. Ayılar BNB pazarını yönetiyor ve ivmelerini sürdürmeleri muhtemel ve BNB şimdi önümüzdeki günlerde daha fazla devalüasyon bekliyor. Sonuç olarak, ayılar sağlam bir duruş sergiliyor ve yakında piyasayı yutabilir. Ayrıca, BNB fiyatı 377 $ ‘dan 357 $’ a düştü ve bu eşik civarında kaldı.

Piyasa, Binance Coin’in negatif hareketinin fiyatını 360$ seviyesinde gösteriyor. BNB düşüş hareketini sürdürüyor. BNB şu anda 357 dolardan işlem görüyor; BNB, son 24 saatte 1.806.145.350$ işlem hacmi ve 58.220.120.306$ canlı piyasa değeri ile %4.49 düştü. BNB şu anda kripto para birimi sıralamasında 4. sırada yer alıyor.

BNB/USD 4 saatlik fiyat analizi: Son gelişmeler

Binance Coin fiyat analizi, piyasanın mevcut durumunun, fiyat aşağı doğru hareket ederken negatif potansiyel gösterdiğini gösteriyor. Ayrıca, piyasanın oynaklığı büyük bir kapanış hareketini takip eder ve bu da kripto para biriminin her iki uçta da oynak değişime daha az eğilimli olmasına ve piyasanın sıkışmaya girmesine neden olur. Sonuç olarak, Bollinger bandının üst sınırı 395 dolarda bulunuyor ve BNB için en güçlü direnç olarak hizmet ediyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı 353$’da mevcut ve BNB için bir destek noktası görevi görüyor.

BNB/USD fiyatı Hareketli Ortalama eğrisinin altında hareket ederek piyasanın düşüş eğilimi izlediğini gösteriyor. Ancak, piyasa bugün azalan oynaklık yaşarken. Ek olarak, BNB/USD fiyatı destek bandına doğru hareket ediyor gibi görünüyor ve bu da Binance Coin için gümüş bir astar olabileceğini kanıtlayabilecek olası bir kırılma hareketini gösteriyor.

BNB/USD 4 saatlik fiyat tablosu kaynağı: TradingView

Binance Coin fiyat analizi, Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanının 27 olduğunu ve kripto para birimini ciddi şekilde düşük değerli hale getirerek alt tarafsız bölgeye düştüğünü ortaya koyuyor. Ayrıca, RSI puanı hafifçe aşağı doğru hareket eder, bu da satış faaliyetinin aşırı derecede düşük değerli dinamiklere doğru ilerlerken biraz ağır bir şekilde satın alma faaliyetini gösterdiğini gösterir. Bununla birlikte, RSI devalüasyon eşiğini geçti ve muhtemelen yakında bir geri dönüş hareketine neden olacak.

24 saatlik Binance Coin fiyat analizi: BNB piyasası açılıyor

Binance Coin fiyat analizi, son birkaç gün içinde düşüş hareketine girdi. Üstelik volatilite arttıkça kripto paranın değeri volatil bir değişimle hareket ediyor; fiyat bu durumda değişken değişime daha duyarlı hale geliyor. Sonuç olarak, Bollinger bandının üst sınırı 425$’da bulunuyor ve BNB için en önemli direnç görevi görüyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı 360 dolarda bulunuyor ve BNB için başka bir direnç noktası görevi görüyor.

BNB/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor ve düşüş momentumu gösteriyor. Öte yandan, piyasa fiyat tarafından kırılmış olarak görülebilir, bu da kırılmanın başladığı ve bir geri dönüşün yakın olduğu anlamına gelir.

BNB/USD 1 günlük fiyat tablosu kaynağı: TradingView

Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı, kripto para biriminin istikrarlı değerini gösteren 36 gibi görünüyor. Değeri düşük bölgeye düşüyor. Bununla birlikte, RSI skoru, negatif piyasa ve düşüş dinamiklerini gösteren aşağı yönlü bir hareketi takip ediyor. Ek olarak, azalan RSI puanı, satın alma faaliyetinden daha üstün olan satış faaliyetini gösterir.

Binance Coin Fiyat Analizi Sonuç

Binance Coin fiyat analizi, önümüzdeki günlerde genel bir tersine hareketin güçlü olasılıklarıyla birlikte düşüş momentumu gösteriyor. Ayılar piyasayı ele geçirdi. Boğalar kısa sürede karşılık vermezse, ayılar uzun vadede piyasayı yutacak. Bununla birlikte, ayılar büyük bir potansiyel gösterdiğinden, fiyat desteği kırarsa, piyasayı tamamen tüketme şansına sahip olabilirler. Ardından, piyasa dinamikleri boğaların lehine çevrilecek.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.