Binance Coin Ayı Yorgunluğuna Ulaştı, ancak 250 Doların Üzerinde Tutuyor

Binance Coin Ayı Yorgunluğuna Ulaştı, ancak 250 Doların Üzerinde Tutuyor

coinidol.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


Binance Coin (BNB) fiyatı 207$’a düştüğü ve 240$’lık desteğin üzerinde toparlandığı için düşüş trendinde. Altcoin 207$’a düştüğü için kripto para birimi düşüş eğilimine girdi.

Binance Coin (BNB) Fiyatı Uzun Vadeli Tahmini: Ayı

29 Nisan’da ayılar 320 dolarlık tarihi fiyatı kırdı. 320 dolarlık destek 24 Şubat’tan beri tutuldu. Ayılar 320 dolarlık fiyat seviyesini kırdı ve 207 dolara düşmeden önce tekrar test etti.

Bugün BNB/USD, son geri çekilmenin ardından 249$’dan işlem görüyor. Ayı mum çubuğu bugün uzun bir mum çubuğu gösteriyor. Uzun şamdan kuyruğu, mevcut destekte güçlü bir satın alma baskısı olduğunu gösteriyor. BNB fiyatı 250 $ fiyat seviyesinin üzerinde kaldığı için satış baskısı azaldı.

Binance Coin (BNB) Gösterge Ekranı

Altcoin, 14. dönem için Göreceli Güç Endeksi’nin 24. seviyesinde olup, pazarın aşırı satım bölgesine ulaştığını gösteriyor. Fiyatlar yükselirken aşırı satım bölgesinde alıcılar ortaya çıkıyor.Binance Coin günlük stokastiğin %40 alanının altında. Bu, piyasanın daha önce düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor.

Binance Coin Ayi Yorgunluguna Ulasti ancak 250 Dolarin Uzerinde Tutuyor

Teknik Göstergeler:

Anahtar direnç seviyeleri – 700 dolar ve 750 dolar.

Temel destek seviyeleri – 400$ ve 350$

BNB/USD için bir sonraki yön nedir?

BNB/USD 250$ fiyat seviyesinin üzerine çıkarken düşüş eğilimine girdi.

Haftalık grafikte bir mum çubuğu %78.6 Fibonacci düzelme seviyesini test etti. Geri çekilme, BNB’nin 1.272 Fibonacci uzatma seviyesine veya 251.40 $’a düşeceğini gösteriyor. Fiyat hareketi, altcoinin 1.272 Fibonacci uzantısı seviyesinin altına düştüğünü ancak toparlandığını gösteriyor.

1652376441 474 Binance Coin Ayi Yorgunluguna Ulasti ancak 250 Dolarin Uzerinde Tutuyor

Sorumluluk Reddi Bu analiz ve tahmin, yazarın kişisel görüşleridir ve kripto para birimi satın almak veya satmak için bir tavsiye değildir ve CoinIdol tarafından bir onay olarak görülmemelidir. Okuyucular, fonlara yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.