Kripto analisti Benjamin Cowen’e göre Bitcoin muhtemelen dibe vurdu.

featured

Kripto analisti Benjamin Cowen’e göre Bitcoin muhtemelen dibe vurdu.

Kripto analisti Benjamin Cowen, birçok tüccar oldukça düşüş eğilimi sergileyecek olsa da, Bitcoin’in (BTC) zaten dibe vurmuş olma ihtimalinin yüksek olduğunu söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, 678.000 YouTube abonesine Bitcoin’i ABD doları dışındaki varlıklarda fiyatlandırmanın bazen öğretici olabileceğini söylüyor.

Analist, ABD doları cinsinden Bitcoin’e bakmak yerine, borsada S&P 500’ü kullanarak BTC‘ye bakar. Cowen’e göre Bitcoin, S&P 500’e kıyasla şimdiden kritik desteğe ulaştı.

“Ancak bitcoin’in borsaya bölünmesine bakarsanız, aslında bu değerleri test ediyoruz. Eylül ayında test ettiğimiz seviyeleri zaten test ediyoruz. Bazı insanlar burada oturup ‘Tamam, o seviyeye geri dönmeliyiz’ demek için bekliyorlar ve haklı olabilirsiniz. 40.000 dolara geri dönmek kesinlikle mümkün. 42.000 dolara geri dönmek kesinlikle mümkün.

Genel olarak yatırımlarla her şey mümkün. Tüm modeller yanlış. Bazıları işe yarar, yarın ne olacağı hakkında hiçbir fikrim yok. Bitcoin yarın 40.000 dolara, yarın 55.000 dolara yükselebilir. Bu analizle ilgili ilginç olan şey, aslında bulunduğumuz seviyeleri test ediyor olmamız. “

Kripto analisti Benjamin Cowen'e göre Bitcoin muhtemelen dibe vurdu.
Kripto analisti Benjamin Cowen’e göre Bitcoin muhtemelen dibe vurdu.
Kaynak: Benjamin Cowen

Cowen, hisse senedi piyasasının M2 para arzına bölündüğünde, düz bir çizgiden ziyade yanal işlem görüyor gibi göründüğüne dikkat çekiyor. Aynı prensibi kullanan kripto analisti, Bitcoin’in değer düşüklüğü olarak görüleceğini ve başka bir yükseliş eğilimi nedeniyle olacağını söylüyor.

“Bütün bu para yaratma ve enflasyon ve hisse senetlerinin daha temel oldukları için daha değerli olmayabileceği, ancak belki ABD dolarının daha az değerli olduğu fikriyle, bu bir tür enflasyonun ölçüsü olabilir ve bunu nasıl yapabiliriz? ? o zaman belki onu Bitcoin ile ilişkilendirin ve şunu söyleyin… buna dayanarak, Bitcoin Eylül ayında nerede olduğumuzu test edecek.”

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.