Bankasız Kripto Kanalı YouTube’dan Yasaklandı

Bankasız Kripto Kanalı YouTube’dan Yasaklandı

www.coindesk.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


YouTube’daki Ethereum odaklı haber bülteni ve podcast kanalına 150.000 abone olduğunu iddia eden Bankless, uyarı veya gerekçe olmaksızın sosyal medya platformundan yasaklandığını söyledi.

  • 10.000 saatten fazla içerikle övünen ve Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin gibi önemli kişileri öne çıkaran kanal, yaptığı bir açıklamada şunları söyledi: cıvıldamak hesabı kapatılmıştı.

  • Kanala tıklamaya çalışmak, “Bu sayfa mevcut değil” diyen bir uyarı veriyor.
  • Bankless yalnız değil. Gibi diğer eğitim web 3 kripto hesapları Gabriel Haines.eth ve İyimserlik Kolektifi da kapatıldı.

  • YouTube yetkilileri hemen yorum yapmak için müsait değildi; Bankless’in Twitter ileti dizisindeki yorumcular, “Vay beyler sonunda neden ihtiyacımız olduğunu anladım. web3” bu, bir kuruluşun ademi merkeziyetçilik yoluyla bir kanalı kapatmasını engelleyecektir.
  • Bankless kanalının kaldırılması kalıcı olmayabilir veya YouTube’un kanalın içeriğinde sakıncalı bir şey bulduğuna dair bir işaret olmayabilir. Sosyal medya devi, geçmişte diğer kanalları açıklama yapmadan kapatmıştı, ancak daha sonra tekrar açıklığa kavuşturmak için tekrar açıklama yapmadan.

 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.