Balinalar 90 Milyon XRP’yi Değiştirdikten Sonra Dalgalanma Artacak mı?

Balinalar 90 Milyon XRP’yi Değiştirdikten Sonra Dalgalanma Artacak mı?

thenewscrypto.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


Nitekim, tüm kripto endüstrisi balina faaliyetlerinden ve bunların kripto para birimi işlemlerinden haberdardır. Dijital para birimlerini değiştirmenin ve saklamanın temel amacı, gelecekte daha fazla kazanç elde etmektir. Belirgin bir şekilde, balinalar ana akım kripto para birimlerini hedeflerken, şu anda önde gelen bir kripto para birimi Ripple’ı (XRP) hedef alıyor.

Balinaların yaptığı işlemlerin çoğu, en iyi kripto borsaları aracılığıyla büyük miktarlarda önde gelen kripto para birimleri içerir. Benzer şekilde, cüzdanlar arasındaki son XRP işlemine bakacağız. Whale Alert’e göre, balinalar bilinmeyen bir cüzdandan başka bir bilinmeyen cüzdana 90 Milyon XRP kaydırdı.

🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 90.000.000 #XRP (50.506.557 USD) bilinmeyen cüzdandan bilinmeyen cüzdana aktarıldıhttps://t.co/7590DUYSin

— Balina Uyarısı (@whale_alert) 9 Mayıs 2022

90 milyon XRP Taşındı

Whale Alert, yakın zamanda yukarıda bahsedilen XRP işlemini tespit etti. 9 Mayıs 2022’de bir kripto balina hesabı, 90 milyon XRP’yi bir cüzdandan başka bir bilinmeyen cüzdana kaydırdı. XRP’nin fiyat değerindeki mevcut değişiklikleri göz önüne almak, Whales’in bu son işleme yönelik hedefinin arkasındaki sebep olabilir.

Kripto piyasası şu anda bir düşüş rallisi yaşarken, balinalar bunu önde gelen kripto para birimlerini depolamak için doğru fırsat olarak kullanıyor. Kasım 2021’de neredeyse 3 trilyon dolarlık tüm zamanların en yüksek piyasa değerlemesinin ardından, dijital varlıkların değeri takip eden aylarda kabaca yarı yarıya düştü. Şu anda, kripto piyasası kapitalizasyon değeri yaklaşık 1,5 trilyon dolara düştü. Bitcoin ve Ethereum bile geçen hafta içinde %14 düştü ve bu yılın başından beri ayı piyasasını simgeliyor.

Sonuç olarak bu, yatırımcıların ve balinaların geleceğin değerini saklaması için doğru bir olasılık gibi görünüyor. Yazının yazıldığı sırada XRP, son 24 saatte 1,624,118,693 $ işlem hacmiyle 0,55 $ seviyesinde işlem görüyordu. Ayrıca, piyasa değerine göre 6. sırada yer alıyor ve gün için %5.33 düşüşte. Ayrıca, platform yeni güncellemeler ve uygulamalar üzerinde çalışırken balinalar XRP’yi önemli ölçüde hedef aldı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.