AXS Teknik Analizi: Alıcılar 20 Doların Üzerinde Yükselmek İçin Mücadele Ediyor

AXS Teknik Analizi: Alıcılar 20 Doların Üzerinde Yükselmek İçin Mücadele Ediyor

kriptoknowmics.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Haftalar boyunca artan satış faaliyeti ile AXS fiyatları düşük seviyeleri düşürmeye devam etti ve son zamanlarda önemli olan 20$’lık desteğin altına düştü. Önemli teknik noktalar:

  • AXS madeni parası 20.5$’dan işlem görüyor.
  • Stokastik RSI düşüş eğilimi gösteriyor.
  • Axie Infinity’nin 24 saatlik işlem hacmi, %22’lik bir artışa işaret ederek 824 milyon dolar.

AXS’nin Geçmiş Performansı

Son üç ayda, AXS alıcıları agresif bir şekilde 44.2 dolarlık destekleriyle mücadele ediyor. Sonunda, kripto piyasasındaki yaygın satış nedeniyle AXS sahibi 25 Nisan’da bu desteği sürdüremedi. Düşüş, geçen ay boyunca %71’lik bir devalüasyona neden olurken, son düşüş 20 doların altına düştü. TradingView Grafiği kaynakticaret görünümü

AXS Teknik Analizi

AXS alıcılarının 16 dolar destek seviyesinde devreye girmesiyle, yükseliş toparlanması 20 dolar destek seviyesini koruyor. Bununla birlikte, yükseliş taahhüdünün altında yatan zayıflık, eğilimi geri çekmeye çalışan daha yüksek bir fiyat reddi ile sonuçlanır. Süper Trend Göstergesi- Süper trend göstergesi, hareket halindeki düşüş eğilimini yansıtan ATR çizgisinin altındaki piyasa değerini gösterir. Ayrıca, fiyat ve ATR arasındaki büyük fark, boğaların trend kontrolünü ele geçirmesini zorlaştırıyor. girdap göstergesi– VI+ ve VI- eğiminin kapanması yakında bir yükseliş geçişiyle sonuçlanabilir. Bu satın alma sinyali, bir model kırılması için ek bir onay verir. Bununla birlikte, artan ADX değeri, hareket halindeki yüksek bir momentum eğilimini yansıtmaktadır. Stokastik RSI Daha düşük bir düşük fiyat hareketi oluşumuna rağmen, K ve D çizgileri önemli bir yükseliş farklılığı gösteriyor. Bu farklılık madeni para fiyatını destekliyor ve bir rahatlama rallisi yaşayabilir. Kısacası, AXS teknik analizi, 20 $ işaretinin üzerinde potansiyel bir yükseliş trendi öngörüyor.

trend olan

AXS alıcıları fiyatı yükseltebilirse, altcoin direnci 27,6 $ ‘da yeniden test eder ve bir kırılma daha fazla devamı tetikleyebilir. Bununla birlikte, dinamik bir direnç trend çizgisi, kırılma teorisini rayından çıkarabilir ve altcoini 14,3 dolara, hatta 11 dolara düşürebilir. Destek Seviyeleri: 14,3$ ve 11$ Direnç Seviyeleri: 24 $ ve 27,6 $


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.