Axie Infinity En Popüler Metaverse Simgesidir

Axie Infinity En Popüler Metaverse Simgesidir

kriptoknowmics.com

56 m

Okuma süresi: ~2 m


Axie Infinity, takas edilebilen ve kısmen oyunculara ait olan bir blockchain savaş oyunudur. AXS, Axie Infinity platformunun yerel belirtecidir. Yazma sırasında 27.01 dolardan işlem görüyor. Son kripto para birimi kış piyasası nedeniyle çoğu kripto para biriminin fiyatındaki mevcut düşüşten bağımsız olarak: AXS, aşağıdaki nedenlerden dolayı diğer en iyi Metaverse belirteçleri arasında önemini korumuştur:

  • Düşük volatiliteye sahiptir
  • İyi bir APY’si var
  • Dolaşımda minimum hacme sahiptir.

Düşük volatiliteye sahiptir

Bir Cryptocurrency varlığına yatırım yapmadan önce göz önünde bulundurulan faktörlerden biri, son oynaklığıdır. Bu, çoğunu Crypto düşüş trendinde korumak için çok önemlidir. Son 7 gün içinde, Axie Infinity fiyatı yazı yazılırken %10.28 düştü. Bu, sırasıyla %40,08, %14,77, %24,37 ve %22,67 düşüş gösteren Apecoin, The Sandbox, Decentraland ve THETA gibi diğer en iyi Metaverse jetonlarıyla karşılaştırıldığında en düşük seviyede.

İyi bir yıllık yüzde verime sahiptir

Hisse yatırımcıları için %150’ye varan yıllık yüzde getirisi (APY) ile en iyi Metaverse belirteçlerinden biri Axie Infinity’dir (AXS). Binance’de bulunan verilere göre, Axie Infinity hissesi için APY %152,13’e kadar. Bu, The Sandbox için yaklaşık %25 ve Decentraland için %3 ile karşılaştırıldığında yüksektir. Bununla, sahipleri, Crypto kışındaki yatırım tutarının bir kısmını, alınan getirilerden her zaman geri alabilirler.

Dolaşımda düşük bir hacme sahiptir

Bir Cryptocurrency’in dolaşım hacmi, piyasadaki rekabet gücünü belirleyecektir. CoinMarketCap’teki ilk beş metaverse jetonu arasında, Axie Infinity, dolaşımdaki toplam arzının yaklaşık %22,56’sı ile en düşük hacme sahiptir. Bu, %28.48 olan Apecoin ve %40.92 olan The Sandbox ile karşılaştırıldığında nispeten düşüktür. Dolaşım hacminin en aza indirilmesi, jetonun geri kazanılmasını da sağlar. CoinMarketCap’e göre son 1 saat içinde Axie Infinity, The Sandbox ve Decentral sırasıyla %4.7, %2.72 ve %3.59 değer kazandı.

Çözüm

Düşük volatilite, minimum dolaşım hacmi ve hisse sahibi yatırımcılar için yatırım getirileri, bir kripto tokeninin trend olma yeteneğini belirleyebilir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.