AVAX Teknik Analizi: Yanal Hareket, AVAX’ta Oynaklığı Soğutur

AVAX Teknik Analizi: Yanal Hareket, AVAX’ta Oynaklığı Soğutur

kriptoknowmics.com

54 m

Okuma süresi: ~2 m


AVAX madeni para fiyat hareketi, düşüş trendini durduran ve destek trend çizgisine saygı duyan yatay bir trend gösteriyor. Boğa dönüşü devam edecek mi? Önemli teknik noktalar:

  • RSI değeri 14 günlük ortalamayı aşıyor.
  • Buna ek olarak, alıcılar 73$’ı alıkoyuyor.
  • Son olarak, Avalanche’ın gün içi işlem hacmi, son 24 saatte önemli bir artış olmadan 593 milyon dolar.

AVAX’ın Geçmiş Performansı

AVAX madeni para fiyat hareketi, destek trend çizgisine yaklaştıktan ve düşüş eğilimi gösteren bir çift tepe modelini sabote ettikten sonra yatay bir eğilim gösteriyor. Yanal hareket 73 ila 82 dolar arasında bağlı ve 200 günlük EMA ile birlikte hareket ediyor. Son zamanlarda, madeni para fiyatı destek birleşme noktasında talep buldu ve 200 günlük EMA’yı yeniden test etmek için %2,36 yükseldi ve kısa süre sonra onu geçecek. TradingView Grafiği kaynakticaret görünümü

AVAX Teknik Analizi

AVAX madeni para fiyatı, destek trend çizgisinin düşüş eğilimini önledikten ve önceki düşüş mumunu baltaladıktan sonra yükseliş yükselişi gösteriyor. Dolayısıyla, birleştirilmiş 50 ve 100 günlük EMA’ya ulaşan yükseliş eğilimi olasılığı artıyor. Önemli günlük EMA’lar (50, 100 ve 200), birleştirilmiş 50 ve 100 günlük EMA’lar düşüş eğilimi verdiği için düşüş eğilimini sürdürmek için mücadele etti. Bu nedenle, geçişin neden olduğu düşüşü baltalamak için fiyatın 200 günlük EMA’nın üzerinde kalması gerekiyor. RSI göstergesi: Yan trend, fiyat trendi soğudukça sıfır çizgisinin biraz altında, neredeyse aşırı satım bölgesinde devam ediyor. Bununla birlikte, RSI değerleri, altta yatan yükselişte potansiyel bir artışı yansıtan 14 günlük ortalama çizgiye meydan okuyor. MACD göstergesi: Düşüş histogramlarındaki düşüş eğilimi sıfır çizgisine yaklaştıkça MACD ve sinyal çizgileri bir yükseliş geçişi için yaklaşıyor. Özetle, AVAX teknik analizi, teselli aralığında yükselişin tersine çevrilme olasılığını vurgulamaktadır.

trend olan

AVAX jeton fiyatı, destek trend çizgisine yakın talebin artmasından sonra yükselir ve 200 günlük EMA’ya ulaşır. Ancak, dar aralık, alım satım fırsatlarını sınırlayarak yatırımcıları çıkış fırsatını beklemeye sevk eder. Bu nedenle, 81$’ı aşan fiyat, 100$ hedefi olan bir alım noktası sinyali verecektir. Destek Seviyeleri: 73$ ve 66$ Direnç Seviyeleri: 81$ ve 100$


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.