AVAX Teknik Analizi: Düşüş 30 Doların Altında mı Kırılacak?

AVAX Teknik Analizi: Düşüş 30 Doların Altında mı Kırılacak?

kriptoknowmics.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


AVAX fiyatları, kripto piyasası geri dönüş noktası bulamadığı için satış baskısında keskin bir artış yaşıyor. Düşüş 30 dolarda duracak mı? Önemli teknik noktalar:

  • AVAX fiyatı son 24 saatte %31 düştü.
  • Fiyat hareketi, 20 EMA’dan sürekli direnç görüyor
  • Avalanche’ın 24 saatlik işlem hacmi 2,24 Milyar Dolar olup, %24’lük bir artışa işaret etmektedir.

AVAX’ın Geçmiş Performansı

Son mumun 53.6$ desteğinin altındaki kapanışı, AVAX fiyatlarında meydana gelen mevcut düşüş eğilimini hızlandırdı. Fiyat düşüşü, piyasa değeri 30 doların altında bir düşüş kırılması olasılığına işaret ettiğinden, %35’lik değer kaybının bir sonucudur. TradingView Grafiği kaynakticaret görünümü

AVAX Teknik Analizi

AVAX fiyatı, topu satıcıların sahasında tutan ve piyasa fiyatını 40 doların altına çeken direnç trend çizgisi nedeniyle düştü. 50 dolarlık psikolojik işaretin kırılmasından sonra, altcoin 30 dolarlık yatay desteğe düştü. EMA’lar- En önemli EMA’lar, kısa satıcılara ekstra bir avantaj sağlar, yani fiyat tablosu 100 ve 200 EMA arasında düşüş eğilimi gösterir. MACD göstergesi- MACD ile sinyal hattı arasındaki artan boşluk, pazarda gerçekleşen agresif satışların bir işaretidir. Ek olarak, histogram grafiğinin kırmızı çubuğundaki kademeli artış, ayıların momentumunda bir artışa işaret ediyor. Aşırı satım bölgesine düşen RSI eğimi, satıcıların düşüş trendini aşırı uzattığını gösterir. Kısacası, AVAX teknik analizi, 30 $ seviyesinin altında potansiyel bir düşüş trendi öngörüyor.

trend olan

Dolayısıyla, AVAX alıcıları 38$’ın üzerinde bir günlük mum yakınına ulaşırsa, trader’lar 53.6$’a doğru hafif bir toparlanma beklemelidir. Bununla birlikte, büyük olasılıkla, satıcılar sorumlu olmaya devam ederse ve 30 doların altında bir düşüş trendini sürdürürse, düzeltme rallisi büyüyecek ve 22 dolar seviyesine ulaşacaktır. Destek Seviyeleri: 30$ ve 22$ Direnç Seviyeleri: 40$ ve 53,6$


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.