Arrington Capital, UST Kargaşasından Sonra Web Sitesinden 100 Milyon Dolarlık Çapa Getiri Fonu Scrubs

Arrington Capital, UST Kargaşasından Sonra Web Sitesinden 100 Milyon Dolarlık Çapa Getiri Fonu Scrubs

www.coindesk.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


Yönetimi altında 1,6 milyar doların üzerinde varlığa sahip kripto yerli bir yatırım şirketi olan Arrington Capital, Terra blok zincirinde getiri üreten bir protokol olan Anchor’a bağlı 100 milyon dolarlık fonunun sözünü web sitesinden kaldırdı. Protokole yatırılan paralar çoğunlukla krizden etkilenen stablecoin terraUSD’de (UST).

Arrington Capital, kurumsal yatırımcılara Çapa Protokolü tarafından üretilen “istikrarlı getiri”ye sigortalı maruz kalma sağlamak için Kasım ayında 100 milyon dolarlık Arrington Anchor Getiri Fonu’nu duyurdu. Fon, Arrington Capital ortakları ve Terraform Labs tarafından desteklendi.

Anchor Getiri Fonu, 1 Mayıs’ta alınan bir ekran görüntüsünde firmanın ana web sitesinde listelendi.

“Risk Harbor Anchor UST sigortası yaygın olarak mevcut değildi – bu sigortayı uygun ölçekte satın alabilene kadar herhangi bir üçüncü taraf fonunu almayı erteliyorduk. Kurucu Michael Arrington bir e-postada CoinDesk’e verdiği demeçte, bu fonun sunduğu ürüne olan talebin azaldığını tahmin ediyorum, bu yüzden web sitesinden kaldırdım.

Fonun var olmaya devam edip etmeyeceği sorulduğunda Arrington, “Şu anda bu fon için sermaye artırmıyoruz” yanıtını verdi.

2017 yılında TechCrunch ve CrunchBase kurucusu Arrington ve TechCrunch CEO’su Heather Harde tarafından kurulan Arrington Capital, amiral gemisi Arrington XRP Capital’i ve geçen Temmuz ayında açıklanan 100 milyon dolarlık Arrington Algorand Büyüme Fonu’nu sunuyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.