ARK Invest’ten Cathie Wood, Kriptonun Ayı Piyasasının Sonuna Yaklaştığını Söyledi, Blockchain Teknolojisinde Patlama Öngörüyor

ARK Invest’ten Cathie Wood, Kriptonun Ayı Piyasasının Sonuna Yaklaştığını Söyledi, Blockchain Teknolojisinde Patlama Öngörüyor

Dailyhodl.com

7 saat

Okuma süresi: ~2 m


ARK Invest’in kurucusu Cathie Wood, kripto ve geleneksel varlıklar arasındaki artan korelasyonun ayı piyasasının yakında sona ereceğini gösterdiğini söylüyor.

Wood, yeni bir video güncellemesinde, Bitcoin ve kripto para birimleri gibi riskli varlıkların dibinin muhtemelen yakın olduğunu söylüyor.

Tahmini, önde gelen kripto varlığının (Bitcoin) fiyatının, Wood’un geçici bir fenomen olduğunu söylediği borsa ile paralel olarak düşmesiyle ortaya çıkıyor.

“Yeni bir varlık sınıfı olan kripto, Nasdaq’a benzememeli, ama öyle. Şu anda çok ilişkili. Ayı piyasasında olduğunuzu biliyorsunuz ve belki de her şey birbirine benzemeye başladığında sona yaklaşmış durumdasınız ve birbiri ardına piyasaların kapitülasyonunu görüyoruz.”

Mevcut düşüşe rağmen Wood, kriptoya uzun vadeli güvendiğini çünkü ARK’nın diğer yatırım seçimleri gibi, piyasaları ve toplumları bozduğu için katlanarak büyüyecek bir şey olarak gördüğünü söylüyor.

“Bugün hisse senedi piyasalarındaki ve tahvil piyasalarındaki kasvetli ve şimdi giderek artan emtia piyasaları ve kripto göz önüne alındığında, araştırmamıza bir göz atın, biraz umut ve iyimserlik için Twitter profillerimizi okuyun çünkü size ne kadar heyecanlı ve kendinden emin olduğumuzu söyleyemem. platformlarımızın dünyayı değiştireceğini ve şimdi üstel büyüme yörüngelerine gireceğini. Bu, bundan beş yıl sonra değil. Artık teknoloji ve telekom balonunda sadece bir rüya olan gerçeği yaşıyoruz.”

Wood’a göre blockchain, üstel büyüme için fırsatlar sunan bir grup sektör arasında yer alıyor. Bu sektörlerin önümüzdeki yedi ila sekiz yıl içinde toplu olarak 21 kat patladığını görüyor.

“45 yıldır bu işin içindeyim ve şimdi gördüğüm fırsatları hiç görmedim. Beklentilerimize göre, şu anda küresel halka açık hisse senedi piyasalarında yaklaşık 10 trilyon dolar, küresel hisse senedi piyasası değerinin yaklaşık %10’u değerinde olan gerçekten yıkıcı yenilik.

Genomik dizileme, robotik, evlat edinen robotik, enerji depolama, yapay zeka ve blok zincir teknolojisi sayesinde 10 trilyon doların 2030 yılına kadar 210 trilyon dolara çıkacağına inanıyoruz.”


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.