APE Teknik Analizi: Yeniden Yüklenen Alıcılar Ayı Kanalını Kırdı

APE Teknik Analizi: Yeniden Yüklenen Alıcılar Ayı Kanalını Kırdı

kriptoknowmics.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


Alıcıların trend kontrolünü ele geçirmesiyle, APE fiyatları düşen kanal modelinde yükselişe geçerek boğa koşusu şansını 13 dolara yükseltiyor. Önemli teknik noktalar:

  • APE fiyatları 9$’a yaklaşıyor.
  • VI hatları yükseliş geçişi için hazır.
  • Apecoin’in 24 saatlik işlem hacmi 2.047 milyon dolar, bu da %33’lük bir artışa işaret ediyor.

APE’nin Geçmiş Performansı

APE fiyatı, 24 $ seviyesinde ayıların gazabına katlandıktan sonra düşen kama formasyonunda düşüş eğilimi gösteriyor. Düşüş modeli içinde düşen piyasa değeri, 4 saatlik grafikteki tüm EMA’ların altındaydı. TradingView Grafiği kaynakticaret görünümü

APE Teknik Analizi

APE fiyatları kontrolden çıktı ve sonunda 5 dolarlık desteği almadan önce 10 dolarlık psikolojik eşiği kırdı. Bu destek, altındaki yükseliş tanklarını doldurdu ve bu da düşüşte olan kanalın yükseliş kırılmasına yol açtı. Bununla birlikte, çıkış rallisi 9 doları kırmak için mücadele ediyor, bu da daha fazla fiyat reddine neden oluyor ve fiyatın yeniden test edilme şansının arttığını gösteriyor. EMA’lar– Boğa dönüşü, 20 EMA’nın eğimi olan EMA savunmasının ilk satırını kırdı. Bununla birlikte, önemli EMA’lar (20, 50, 100 ve 200) arasındaki düşüş dizisi genel bir düşüş trendini yansıtıyor. girdap göstergesi– VI+ ve VI- eğiminin kapanması yakında bir yükseliş geçişiyle sonuçlanabilir. Bu satın alma sinyali, bir model kırılması için ek bir onay verir. Stokastik RSI K ve D çizgileri bir boğa döngüsü sürdürüyor ve aşırı alım bölgesine önemli bir yayılma ile yaklaşıyor. Bununla birlikte, sınıra yakın bir düşüş gerilimi, bir geçiş ile erken bir son konusunda uyarır. Kısacası, APE teknik analizi, tekrar test sonrası geri dönüşün 10$ işaretini geçeceğini tahmin ediyor.

trend olan

Alıcılar bir yeniden testten sonra eğilimi artırabilirse, 9 dolarlık çıkış rallisi 10 dolarlık psikolojik eşiği aşabilir ve 13,25 dolar eşiğine ulaşabilir. Diğer durumda, satıcılar sorumlu kalırsa, 5 dolara kadar bir geri çekilme olasılığı bekleniyor ve bu gerçekleştiğinde trendi daha düşük ve yeni seviyelere itecek. Destek Seviyeleri: 5$ ve 3,25$ Direnç Seviyeleri: 9$ ve 13,25$


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.