APE Grafiğinde Boğa Sapması, 7.89 Dolara %25 Artış Öneriyor

APE Grafiğinde Boğa Sapması, 7.89 Dolara %25 Artış Öneriyor

coinquora.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


ApeCoin için 4 saatlik grafikte yükseliş teknik göstergesi parladı. Bu, ApeCoin’in fiyatının daha da yükseleceğini gösterebilir. APE, acil direnç bariyerini yeniden test etmeye hazırlanırken, ilgilenen yatırımcılar hızlı bir ölçeklendirme karı için bu fırsattan yararlanabilir.

9 Mayıs’ta ApeCoin’in (APE) fiyatı, madeni para için uzun süredir devam eden bir destek seviyesi olan 9.64 doların altına düştü. Düşüşü daha sonra yukarıda belirtilen seviyenin üstesinden gelme girişimi izledi. Ne yazık ki, girişim başarısız oldu ve %50’lik bir çökmeyle sonuçlandı.

APE’nin fiyatı daha sonra yaklaşık 5,11 dolara düştü – bu fiyat 5.02 dolarlık liste fiyatının sadece biraz üzerinde. Ancak, APE’nin fiyatı 11 Mayıs ve 12 Mayıs’ta iki düşük dip yaptı.

Şimdi, daha düşük olan iki düşük seviyeye, daha yüksek dipler oluşturan bir Göreceli Güç Endeksi (RSI) eşlik ettiğinden, APE fiyatında kısa bir artış işareti var gibi görünüyor. Bu, bir yükseliş ayrışmasına işaret ediyor.

APE Grafiginde Boga Sapmasi 789 Dolara 25 Artis Oneriyor

APE’nin 4 saatlik grafiğinde yukarı yönlü ayrışma formları (Kaynak: TradingView)

Bir yükseliş sapmasının oluşumu, fiyat düşerken yükseliş momentumunun toparlandığını gösterir; bu, çoğunlukla dayanak varlığın değerindeki bir ani yükselişin ardından gelen bir senaryodur. Yazma sırasında, bu artış zaten devam ediyor.

Durum böyleyken, APE fiyatı 11 Mayıs’ın düşüğü 5,11$’dan şimdiden yaklaşık %23 yükseldi. Yatırımcılar, yükseliş farklılığının oluşumu göz önüne alındığında, APE’nin fiyatının %25 daha artmasını bekleyebilirler. Bu %25’lik artış, APE’nin fiyatının 7.89$’a ulaştığını görecek.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.