Anchain.AI, Uyumluluğu ve Veri Erişimini İyileştirmek için Elrond Network ile Bütünleşiyor

Anchain.AI, Uyumluluğu ve Veri Erişimini İyileştirmek için Elrond Network ile Bütünleşiyor

www.financemagnates.com

45 m


Sektör lideri yapay zeka destekli blockchain analitik firması Anchain, adli tıp ve uyumluluğa yaklaşımında bir sonraki adımı attı. Yeni nesil Web3 analitiğinin Elrond’a entegrasyonu önemli bir kilometre taşıdır. Ayrıca bu hareket, Elrond’un geleneksel ve blok zinciri dijital ödeme altyapısına geçişini artıracak.

Anchain.AI Blockchain Varlığını Genişletiyor

Arkadaki takımAnchain.AIbüyük finans kurumları için uyumluluk ve adli tıp elde etmek için biraz farklı bir yaklaşım benimsiyor. Unchain, geleneksel araçlara ve altyapıya güvenmek yerine, bir sonraki önemli destek ve operasyon düzeyine ulaşmak için yapay zekadan yararlanır. Anchain’in araçları, ABD SEC, çeşitli hükümetler, dijital varlık borsaları ve finans kurumları dahil olmak üzere büyük kurumlar tarafından kullanılmaktadır.

AnChain.AI CEO’su Victor Fang, Ph.D. ekliyor:

“İşletmelerin ve hükümetlerin, verimliliği artırmak ve sürdürülebilir büyüme için blok zinciri teknolojisinin vazgeçilmez hale geldiğini hızla fark ettiği bir dönüm noktasındayız. Anchain.AI Next-Gen Web3 Analytics Suite, Elrond’un gelecek vaat eden teknolojisini tamamlayacak ve ona önemli bir avantaj sağlayacak. yeni kurumsal talebin akışını karşılamasını sağlamak.”

İşletmeler ve hükümetler blok zinciri ve kripto para birimine artan bir ilgi gösterdikçe genel endüstri anlatısı değişir. AnChain.AI gibi çözümler, uyumlu bir yapıyı korurken bu teknolojilerin gelecekte benimsenmesinde önemli bir rol oynayacaktır.

Ayrıca, AnChain.AI, Web3 güvenlik ve risk stratejilerini geliştirerek, onu çeşitli ülkeler ve kıtalarda 100’den fazla müşteri için güçlü bir hizmet sağlayıcı haline getirir.

Elrond’un Gücü

ile entegreElrond AğıAnChain.AI ekibi için ilgi çekici bir gelişme. Elrond, birkaç önemli satın alma yoluyla geleneksel ve blok zinciri tabanlı dijital ödeme altyapısına geçiş yaptı. Elrond artık bir e-para lisansı, bir Sanal Varlık Hizmeti sağlayıcısı (VASP) lisansı sağlıyor ve banka kartları düzenleyebilir.

AnChain.AI Next-Gen Web3 Analytics Suite’i Elrond’a dağıtarak, bu blok zincirindeki uygulamalar, projeler, protokoller ve hizmetler, zincir içi işlemleri temsil eden büyük veri kümelerini anlamlandırabilir.

Her şey makine öğrenimi ve yapay zeka tarafından desteklenir ve kuruluşların yasa dışı fonlar ve adreslerle etkileşimden kaçınmasını sağlar. Ayrıca, Elrond inşaatçıları dolandırıcılık girişimlerini önleyebilir ve kötüye kullanılan varlıkları takip edip kaydedebilir.

Elrond Network CEO’su Beniamin Mincu şunları söylüyor:

“Blockchain teknolojisinin küresel finans sistemine entegrasyonu için kararlı adımlar atıyoruz. Uluslararası finans kurumları ve ulusal ekonomiler, ölçeklenebilir mimarimizi kullanarak çalışabilir ve işbirliği yapabilir. Bu nedenle, en yüksek uyumluluk ve dolandırıcılık önleme seviyelerine erişmeleri çok önemlidir. . Anchain.AI bu konuda büyük bir kolaylaştırıcıdır.”

Elrond, blok zinciri odaklı inşaatçılara internet ölçeğinde bir altyapı sağlar. AnChain.AI tarafından kendi ağında güçlü bir AI güdümlü güvenlik araç setinin etkinleştirilmesi, kuruluşlar ve kurumlar tarafından blok zinciri teknolojisinin daha geniş bir şekilde benimsenmesine neden olabilir. AnChainAI’nin Kara Para Aklamayı Önleme motoru, 1 milyar doların üzerinde günlük kripto para birimi işlemlerini tarar.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.