ANC USDⓈ-M Sürekli Vadeli İşlem Sözleşmeleri için Onay Boyutu Güncellemeleri

ANC USDⓈ-M Sürekli Vadeli İşlem Sözleşmeleri için Onay Boyutu Güncellemeleri

www.binance.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


Dost Binancians,
Piyasa likiditesini artırmak ve ticaret deneyiminizi geliştirmek için Binance, aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi USDⓈ-M sürekli vadeli işlem sözleşmelerinin onay boyutunu (yani birim fiyattaki minimum değişiklik) ayarlayacaktır.
  • Düzenleme, USDⓈ-M Vadeli İşlem işlemleri işlemlerini etkilemeyecektir.
  • Yani API aracılığıyla kene boyutu değişiklik istiyor. API kullanıcıları kullanabilir GET /fapi/v1/exchangeInfo en son kene boyutu için. Daha fazla ayrıntı ve güncellemeler için lütfen tam sayfamıza bakın. API değişiklik günlüğü.
  • Onay boyutu güncellemesi mevcut siparişleri etkilemeyecektir. Onay boyutu güncellendikten sonra, güncellemeden önce verilen siparişler orijinal onay boyutuyla eşleştirilecektir.
Özel ayarlama ayrıntıları aşağıdaki gibidir:
saat 2022-05-11 07:45 (UTC):
sözleşme tipi
ticaret çifti
Önceki
nach
USDⓈ-M vadeli işlemleri
ANCUSDT
0.001
0.0001
Bakınız Ticaret Kuralları Daha fazla ayrıntı için ve ticaretiniz üzerinde gereksiz etkilerden kaçınmak için ticaret stratejinizi değişikliğe göre ayarlayın.
Risk Uyarısı: Vadeli işlem ticareti, önemli risk ve hem önemli kar hem de zarar olasılığı taşır. Geçmişteki kazançlar, gelecekteki getirilerin göstergesi değildir. Aşırı fiyat hareketlerinde marj bakiyenizin tamamı tasfiye edilebilir. Buradaki bilgiler Binance’in finansal veya yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Tüm ticaret stratejileri, kendi takdirinize ve kendi sorumluluğunuzdadır. Binance, vadeli işlemleri kullanımınızdan doğabilecek herhangi bir kayıptan size karşı sorumlu olmayacaktır. Kendinizi nasıl koruyacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için sayfamızı ziyaret edin. Sorumlu ticaret kaynağı sayfası.

 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.