Analist, Ethereum Rival Terra (LUNA) için Büyük Hareket Öngörüyor, Bitcoin için ‘Çok Boğa’ Metrik Öne Çıkıyor

Analist, Ethereum Rival Terra (LUNA) için Büyük Hareket Öngörüyor, Bitcoin için ‘Çok Boğa’ Metrik Öne Çıkıyor

Dailyhodl.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


Popüler bir kripto analisti, bir Ethereum (ETH) rakibinin 33 saat içinde %25 artış sağladıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma yolunda olduğunu söylüyor.

Yeni bir YouTube videosunda, finans kanalı InvestAnswers’ın sunucusu 433.000 abonesine Terra’nın (LUNA) 76$’da güçlü desteğini korurken, dalgalı pazarda mükemmel giriş noktalarına sahip olduğunu söylüyor.

InvestAnswers sunucusu, piyasa değerine göre üçüncü en büyük stablecoin haline gelen Terra’nın istikrarlı parası TerraUST’ın (UST) artan popülaritesi arasında LUNA’nın ne kadar yükselebileceğini tahmin ediyor.

“Luna tam olarak 50 günlük hareketli ortalamada 93-94 dolar civarında ve 110-120 dolara gitmeliyiz. [Terra also has] üçüncü en büyük stablecoin [UST] piyasa değerine göre.”

Bitcoin’e gelince, analist, piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığının fiyatının, fiyat hareketi açısından BTC ve ABD doları endeksi (DXY) arasındaki korelasyona bağlı olarak yükselebileceğini söylüyor.

“Büyük bir DXY rallisinin ardından Bitcoin fiyatı yükseliyor. Yani, sonuç da doğrudur. DXY tanklarından sonra, Bitcoin daha sonra tanklar ve devam eder.

Haziran 2020’de gördük. 2021 yazında büyük satış gördük ve şu anda büyük bir dolar endeksi rallisi yaşadık ve bu, son beş yılda türünün üçüncüsü. Daha önce sadece üç kez oldu. Her gerçekleştiğinde, gerçeğin peşinden koştuk, bu da gördüğümüz bir başka çok yükseliş göstergesi.”


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.