Ana Kripto Satın Alma Seçenekleri için Nuvei ile Bibox Ortakları

Ana Kripto Satın Alma Seçenekleri için Nuvei ile Bibox Ortakları

coinquora.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


AI ile entegre kripto para borsası Bibox, ödeme çözümü Nuvei ile ortaklığını duyurdu. Bir temsilciye göre ortaklık, 145’ten fazla kripto para birimine kullanıcı erişimini kolaylaştırmayı hedefliyor.

CoinQuora tarafından daha fazla ayrıntı istendiğinde, ortaklar, geçen yıl Nuvei tarafından satın alınan bir ödeme çözümü olan Simplex aracılığıyla “birleşik bir ticaret deneyimi” sağlayacaklarını söyledi. Bibox müşterileri özellikle banka ve kredi kartlarının yanı sıra Apple Pay, SEPA veya SWIFT gibi diğer transfer seçeneklerini kullanarak kripto para satın alabilecekler.

Ortaklık, kripto tüccarlarını ve yatırımcıları platformu kullanmaya teşvik ederek tam ters ibraz ve dolandırıcılık koruması sağladı. Bibox’ın farklı ülkelerden 20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olduğu göz önüne alındığında, her iki şirket de ortaklığı kaçınılmaz olarak gördü.

Bibox ayrıca Nuvei ile ortaklığının benzersiz özellikleri nedeniyle daha fazla kullanıcıya yardımcı olacağını söyledi. Örneğin borsa, yeni belirteç listelerini gerçek zamanlı olarak analiz etmek ve bir projenin fizibilitesini ölçmek için Yapay Zeka (AI) kullanır.

Diğer önde gelen borsalar gibi, Bibox da bot ticareti, jeton marjlı vadeli işlemler, kaldıraçlı ticaret ve daha fazlasını sunar.

Öte yandan, devam eden işbirliği artık Nuvei’nin Gucci, New Balance ve Riot Games gibi markaların yanı sıra FTX ve Crypto.com gibi diğer kripto para borsalarını içeren büyüyen ortak ağına katkıda bulunuyor.

Diğer yandan kripto piyasası neredeyse bir gecede düşüş yaşadı ve büyük kripto para birimlerinin stratejik destek seviyelerine geri çekilmesine neden oldu. Genel olarak, kripto piyasasının piyasa değeri 1.59 trilyon dolar.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.