ALICE Teknik Analizi: Fiyat Tehlikeli Bir Konsolidasyonda Asılı Kaldı

ALICE Teknik Analizi: Fiyat Tehlikeli Bir Konsolidasyonda Asılı Kaldı

kriptoknowmics.com

31 m

Okuma süresi: ~3 m


2022 baharı, geçen baharın tam tersidir, daha çok ALICE durumunda. Bir yıl önce ALICE fiyatında 0.1$’dan 12$’a kozmik bir hızlanma gördüysek, bu yıl kaplumbağa fiyatında 4 haftada %40’lık bir artış görüyoruz. ALICE piyasasının düzeltilmesinin başlamasının ardından işlem hacimleri gelmedi. Fiyat düşen kanalda sürükleniyor ve büyük olasılıkla satıcılar 4,92$’ı test edebilecek. Ancak son haftalarda ALICE piyasasında alım satım değişti. ALICE https://www.tradingview.com/x/4mug2LeV/ İlk olarak, alıcılar yoğunlaşmaya ve nispeten derin fiyat sıçramaları düzenlemeye başladı. İkinci olarak, satıcılar 7 Mart’tan itibaren haftalık mum tarafından belirlenen bir önceki yerel dip seviyesini henüz güncelleyemezler. Fiyat, kolayca 11,7 $ ve 4,92 $’a kadar çıkabileceği ilgi çekici bir konsolidasyona dönüştü. İyi oynaklık? Asıl soru, doğru tarafı nasıl seçip ona katılacağınızdır? Bu sorunun çözümü, ALICE kripto para biriminden çok şey kazanmanızı sağlayacaktır. Ne yazık ki, bu kadar zor bir soruyu cevaplamak için haftalık zaman dilimi hakkında yeterli bilgi yok.

Günlük Zaman Çerçevesinde ALICE Teknik Analizi

TradingView Grafiği https://www.tradingview.com/x/3IciwPca/ ALICE fiyatının günlük zaman dilimindeki hareketini incelediğimizde, volatilitedeki zayıflamanın ve piyasaya olan ilginin sadece derinleştiğini görebiliriz. Son 10 gün içinde ALICE fiyatı %12 arttı. Geçmişte böyle bir büyüme 15 dakika içinde mümkündü. Alıcılar yerel 6.5 $ aralığındaki güçlerini onaylayana kadar, bu kripto para birimini satın almak tehlikelidir. Gerçek şu ki, düşük işlem hacimleriyle kripto piyasasının manipülasyonu mümkündür. Ve alıcıların 10 gün içindeki tüm başarıları, yeni bir büyüme dalgası başlatacak olan bir saatlik mum ile geçilebilir. Bu nedenle, bir kilit bölge testi gerçekleşene ve piyasada artan işlem hacimleri görünene kadar ALICE yatırımlarına bakmanızı önermiyoruz. Olumlu senaryo işe yararsa ve alıcılar 6,5 $’ı koruyabilirse, ilk hedef 8,4 $ olan yerel büyüme bekleyebiliriz. Kanaatimizce bu noktada piyasa yeniden ısınacaktır. Alıcıların bu işareti kontrol edip edemeyeceğine bağlı olarak, fiyatın 11.7 dolarlık nihai hedefle büyümeye devam edip etmeyeceği açık olacak.

ALICEBTC Fiyatı Destansı Seviyenin Üzerinde Sabittir

ALICE https://www.tradingview.com/x/hUhH0ACV/ Mart 2022 boyunca, ALICEBTC fiyatı 0.0001433 likidite seviyesinden oldukça iyi sıçradı. İşlem hacimleri nispeten yüksekti. Mart işlem hacimlerini geçmişle karşılaştırırsanız, yatırımcılar için iyiye işarettir. Gerçek şu ki, bu tür ticaret hacimleri, ALICEBTC’nin küresel piyasa dönüşü sırasında gözlemlendi. Mart fiyatlarındaki toparlanmanın ardından fiyat düşüş dinamikleri tamamen yatıştı. Sonuç olarak, alıcıların kendi ellerine alabilecekleri belirsiz bir durumumuz var. Ancak, 18 Nisan işlem haftasında ne alıcılardan ne de satıcılardan herhangi bir inisiyatif görmüyoruz. Bu nedenle, böyle bir durumda, bir veya başka bir tarafın gücünün ortaya çıkmasını ve piyasanın vektör hareketinin başlamasını beklemek gerekir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.