Algorand Vakfı Ödülleri Suyun Dijitalleştirilmesinde Destek İçin APAS’a Hibe

Algorand Vakfı Ödülleri Suyun Dijitalleştirilmesinde Destek İçin APAS’a Hibe

www.cryptonenewsz.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Algorand Vakfı, dünya çapında sürdürülebilirliği hedefleyen girişimleri sürekli olarak desteklemeye çalışmaktadır. Misyonu, kapsayıcı, sınırsız ve merkezi olmayan bir küresel ekonomi sağlamaktır. Ayrıca Algorand Vakfı, Algorand’ın blok zinciri teknolojisi üzerine inşa edilecek girişimleri desteklemektedir.

Güvenlik ve performans, Algorand Vakfı’nın işleyişinin merkezinde yer alır. Bu amaçla ağ ile Algorand konsensüs mekanizmasını devreye alır. Algorand ekosistemi, organizasyonu farklı geçmişlere sahip üyelerden oluşan bir ekiple yürütmekten gurur duyar.

Algorand, APAS’ı Ekosistemine Hoş Geldi

Miami merkezli bir girişim olan APAS, Algorand Vakfı’ndan bir hibe aldı. Vakıftan alınan hibe, APAS’ın dünya su havzalarını koruma ve koruma vizyonunu güçlendirmeye yönelik olacaktır.

Başlangıç, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki dönüm noktası konseptini dijitalleştirmeyi hedefliyor. APAS, ülkedeki su havzalarının kalitesini izlemek için merkezi olmayan bir yaklaşım benimseyerek bunu başarmayı planlıyor.

APAS tarafından dağıtılan teknolojiler arasında Yapay Zeka, Sensör Teknolojisi, Kenar Hesaplama ve Makine Öğrenimi bulunur. Bu teknolojiler, analitik ve veri görselleştirme ile desteklenecektir.

APAS, vatandaşları su havzalarının kalitesinin yönetimine katılmaya teşvik etmek istemektedir. APAS, kampanyada büyük bir ayak izi kaydetmeyi dört gözle beklediği su için rekreasyon faaliyetleridir.

Yerel yönetimlere verilere erişim sağlanacak ve bu onların su yönetişimi için politika ve mevzuat hazırlamalarına olanak tanıyacak.

Milano merkezli bir yazılım evi olan Blockchain Italia, bir geliştirme ortağı olarak görevlendirildi. Fintech ve Blockchain ile ilgili çözümlerde uzmanlaşmıştır.

Algorand Vakfı, resmi web sitesinde bir gönderi yayınlayarak haberi duyurdu. APAS’ın Kurucusu Hardeep Anand’ın resmi yazısında Algorand’ın tüm vatandaşlara nasıl ulaşacağını ve bu süreçte onlara bir pay ve ses sunacağı hakkında alıntı yaptığı duyuldu. Şeffaflık ve yönetişim, kampanyasının işleyişinin merkezinde kalmaya devam edecek.

Hardeep Anand, Alogrand Vakfı ile yakın zamanda kurulan uzun vadeli ilişkiyi dört gözle bekleme konusundaki merakını dile getirdi. Su havzalarını aşağıdaki yollarla izleme gereğini yineledi:


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.