Algorand bir Satın Alma Rallisi Gerçekleştiriyor; ALGO Rallisi Devam Edecek mi?

Algorand bir Satın Alma Rallisi Gerçekleştiriyor;  ALGO Rallisi Devam Edecek mi?

www.cryptonenewsz.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Algorand, kripto konusunda uzmanlaşmış bir bilgisayar bilimcisi olan Silvio McCauley liderliğindeki bir ekip tarafından 2017 yılında geliştirildi. Algorand projesi, ETH’ye çok benzeyen bir blok zinciridir, ancak daha hızlı işlemlere ve neredeyse anında tamamlamaya güçlü bir odaklanmaya sahiptir. ALGO, her saniye 1000’e kadar işlem gerçekleştirebilir ve işlemleri 5 saniyeden daha kısa sürede tamamlayabilir.

Algorand blok zinciri, tüm ALGO token sahiplerine doğrulayıcı ödülleri veren saf bir Proof of Stake konsensüs mekanizması kullanır.

Algorand, benzersiz bir iki katmanlı blok zinciri yapısına sahiptir; temel katman, jetonları, akıllı sözleşmeleri ve NFT oluşturmayı destekler. Blok zincirinin tek katmanı, uyumluluk ve güvenliğin sağlanmasına da yardımcı olur.

Bununla birlikte, karmaşık akıllı sözleşmeler daha fazla yer ve bilgi işlem gücü kaplayabilir veya ana zincirden doğrulanan katman 2 için ayrılmış çok karmaşık olabilir. Bu blok zincirinin ölçeklenebilirliğini güvenlikle korumasını sağlar.

Algorand şu anda likiditenin sadece %68’i ile 4,3 milyar dolarlık piyasa değeri açısından 27. sırada bulunuyor.

ALGO, Mayıs 2022’de bir yılın en düşük değerine dokunduğu için Algorand’ın fiyat eğilimi daha düşük destek seviyelerini test ediyor. Yükseliş pompalama seansı, 09 Mayıs 2022’de tanık olduğumuz ve ALGO’nun önemli pazar kaybetmesine neden olan büyük kâr rezervasyonuyla yarıda kaldı değer.Algorand bir Satin Alma Rallisi Gerceklestiriyor ALGO Rallisi Devam Edecek

Algorand, 2022’nin başından bu yana 100 günlük hareketli ortalama seviyesinin ötesine ölçeklendirme fırsatını kaybetti. Bu düşüş fiyat hareketi, bir yılın en düşük fiyatına bile dokunan bir değer düşüşüne neden oldu. Bizim okuyun ALGO fiyat tahmini fiyatın acil destek seviyesinin altına düşüp düşmeyeceğini bilmek.

Son girişim, dünkü düşüşten kısa bir süre önce yapıldı ve bu, hareketli ortalama eğrilerinin yakınındaki direnci aşmak için her başarısız girişimde yüksek kar rezervasyonu olasılığını gösteriyor. Algorand meraklıları çöküşün ardından tekrar 0,539$’a yakın bir satın alma seviyesi buldu ve böylece önceki satın alma eğilimini tekrarladı.

Teknik grafiklerde, RSI bir darbe aldı, ancak bu sefer RSI’daki düşük seviye, en son 0,539 $ seviyelerine dokunduğundan daha iyi. Alıcılar, daha fazla ALGO jetonu almak için yeterli zaman kazandı ve bu, önümüzdeki günlerde bir FOMO senaryosu olarak hareket etmelidir.

ALGO, 100 DMA eğrisi ile birlikte oturan 0,980 dolar seviyesinde zorlu bir dirence sahip. Bu düşük değer döneminde, işlem hacimleri normal işlem hacimlerinin üç katına çıktı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.