Alex Saunders kamuoyundan özür diledi ve kripto anlaşmalarını hallettiğini iddia etti

Alex Saunders kamuoyundan özür diledi ve kripto anlaşmalarını hallettiğini iddia etti

cointelegraph.com

37 m


Bir tartışma fırtınasından aylar sonra, Nuggets News kurucusu ve kripto fenomeni Alex Saunders, geçen yılki tartışmalar ve olayları ele alma şekli hakkında kamuoyundan özür diledi.

2021’de Saunders, kredileri ve yatırım fonlarını ödemediğini iddia eden bir dizi iddiayla karşı karşıya kaldı. Etkilenenler, Saunders’ın kendilerine Bitcoin (BTC) borçlu olduğunu iddia etti. Bu, Avustralya medya kuruluşlarını soruşturma yapmaya ve etkileyicinin 7 milyon dolar kadar borcu olduğu sonucuna varmaya zorladı.

Nuggets News CEO’su, Ziv Himmelfarb tarafından ödenmemiş kredilerden tazminat talep ettiği 350.000 dolarlık bir davayla karşı karşıya kaldı. Himmelfarb, 4 BTC, 30 Ether (ETH) ve 50.000 dolar değerinde stablecoin yatırımı yaptığını söyledi. Saunders yanıt vermeyince, Saunders’ın yatırımcının kayıplarını ödemesini gerektiren bir temerrüt kararı verildi.

Alex Saunders kamuoyundan ozur diledi ve kripto anlasmalarini hallettigini iddia

Alex Saunders kanalında. Kaynak: Nuggets Haberleri YouTube

Bunun dışında, Influencer, Decentraland tabanlı bir projenin başarısız lansmanı nedeniyle de ateş altında kaldı. Kripto etkileyicisi, Decentraland platformunda sanal bir merkez için fon topladı. Ancak daha sonra Saunders’ın sanal merkezi inşa etmesi gereken stüdyoya ödeme yapmadığı ortaya çıktı.

Uzun bir aradan sonra Nuggets News’in kurucusu, borçlarının çoğunu ödediğini ve diğerlerini ödeme sürecinde olduğunu iddia eden Twitter’da bir açıklama yayınladı. Etkileyen kişi, “açıkça düşünmediğini ve işleri kötü ele aldığını” itiraf etti. dedi ki:

“Kripto alanı içinde herhangi bir ilişkim olan herkesle şimdi iletişime geçildi ve ya geri ödendi ya da geri ödenme sürecinde.”

İlişkili: Shopify, Ledger veri ihlali nedeniyle kripto sahiplerinden başka bir davayla karşı karşıya

Özüre rağmen, herkes Saunders’ın son duyurusuna inanmıyor. Cevaplardan birinde Twitter kullanıcısı Jexxa, bunun bir “polis” olduğunu düşündüğünü ve Saunders’ın “güvenen takipçilerine” ne yaptığını bildiğini söyledi.

Akıl sağlığı sorunları olan herkes için hissetsem de, bu sadece bir polis. Güvendiğiniz takipçilerinize ve onların fonlarına ne yaptığınızı çok iyi biliyordunuz. Sondan ikinci paragraf, dosdoğru şiline dönelim… işler asla değişmez.

— Jexxa – kendi anahtarlarınıza dikkat edin (@j_jexxa) 22 Nisan 2022


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.