Adreynn Ashley ile CryptoDaily’nin Teknoloji Özeti

Adreynn Ashley ile CryptoDaily’nin Teknoloji Özeti

kriptogünlük.co.uk

3 saat

Okuma süresi: ~3 m


    1. Ledger ve OnChainMonkey lansmanı Avucunuzun içinde endüstri lideri varlık güvenliği sağlayan ilk NFT markalı Nano X donanım cüzdanı

OnChainMonkey ve LEDGER, özel bir Nano X sürümü donanım cüzdanı üzerinde işbirliği yapmak için bir araya geldi.

Bu işbirliği ile LEDGER ve OnChainMonkey, dünyanın önde gelen donanım cüzdanını tarihi on-chain ile bir araya getiriyor. değiştirilemez belirteç (NFT) koleksiyonu gerçek dünya etkisini hedefliyor.

Metagood, OnChainMonkey tarafından düzenlendi zincir üzerinde tek bir işlemde oluşturulan ilk NFT profil resmi (pfp) koleksiyonudur. OnChainMonkey, 11 Eylül 2021’de 10K NFT’lerin ücretsiz nane oldu ve diğer tüm büyük NFT projelerinin üzerinde yer alarak, kârlı işlemlerin yüzdesi ile ölçülen sürekli olarak en kârlı NFT koleksiyonu olmuştur.

Bu hafta tanındı Fast Company’nin Sosyal Etki NFT’leri için 2022 Dünya Değişen Fikirler ÖdülleriMetagood, bu yolda iyi işler yaparken Web3 için daha iyi bir gelecek inşa etmeye çalışan kar amacı gütmeyen bir şirkettir.

Metagood, ilk NFT projesi OnChainMonkey aracılığıyla aynı anda topluluk üyeleri için değer yarattı ve Sharbat Gula’nın (National Geographic’ten “Afgan Kız” olarak bilinir) ve ailesinin hedef alındıktan sonra İtalya’ya başarılı bir şekilde tahliyesinin finanse edilmesi de dahil olmak üzere birçok önemli amaca katkıda bulundu. Batılı bir ikon olduğu için, Atlantik Okyanusu’ndaki resifleri onarmak için Coral Vita’ya bağışlar ve Filipinler’deki tayfunlardan etkilenen insanlara yardım etmek için toplanan fonlar için.

CEO Danny Yang şunları söyledi:

“Ledger ile işbirliği, Metagood’un topluluğu için en iyi güvenliği sağlamasına olanak tanırken, NFT dünyası ışık hızında hareket ederken, OnChainMonkey topluluğunu varlıklarını koruma konusunda desteklemeyi bir görev haline getirdik, böylece içleri rahat olsun.”

OnChainMonkey LEDGER Nano X Donanım cüzdanı şimdi Ledger.com’da mevcut

  • Gucci Kripto Para Birimi Kabul Etmeye Başladı

İkonik moda markası Gucci, Beverly Hills ve New York City de dahil olmak üzere, ABD’deki bazı konumlarında kripto para birimini kabul etmeye başlıyor.

Müşterilerin kripto cüzdanlarıyla güvenli bir şekilde tarama yapabilmeleri için mağaza içi ödemeler yapılacaktır.

Mağazalar, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dogecoin ve Shiba Inu dahil olmak üzere çeşitli dijital para birimlerini kabul edecek.

Diğer markalar zaten kriptoyu kabul etmeye başladı. Dolce & Gabbana, Adidas, Nike ve Vans.

  • Starbucks’ınızla bir NFT alın

Latte’nizle bir NFT ister misiniz?

Starbucks, NFT’lerin markasının “üçüncü yer” kavramını genişletmeye yardımcı olacağını söyledi – bu, insanların kahve içerken ev ve iş arasında bir aidiyet duygusu hissedebilecekleri bir yer anlamına geliyor.

Starbuck’ın NFT koleksiyonu, web3 topluluğundaki gelecekteki koleksiyonlarını ve işbirliklerini oluşturmak için omurga görevi görecek.

  • Müzik Sektöründe NFT’ler

Timbaland, Ape-In Productions’ın kuruluşunu duyurdu

Metaverse uygulamaları için müzik ve animasyon geliştiren yeni bir eğlence şirketi ve platformu.

Ape-In, birkaç Bored Ape Yacht Club NFT sahibi ve diğer ortak çalışanlarla birlikte çalışacak.

Aynı gün plak şirketi Universal Music Group, sanal bir metaverse grubu oluşturma planlarını duyurdu.

  • Elon Musk ve Jack Dorsey, Bitcoin madenciliği için ortak oldu.

İki milyarder daha önce kripto konusunda çatışırken, Elon Musk ve Jack Dorsey geçmişi arkalarında bırakıyor gibi görünüyor. Tesla, Block ve kripto teknoloji şirketi Blockstream tarafından bir Bitcoin madenciliği operasyonu için güneş enerjisi teknolojisi sağlayacak. 12 milyon dolarlık Teksas madencilik tesisi, kripto etkileyicilerinin dünyaya iş kanıtı madenciliğinin sürdürülebilir bir girişim olabileceğini göstermeleri için bir fırsat.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.