ADDX, Fullerton ortağı PE fon fonlarını tokenize edecek

ADDX, Fullerton ortağı PE fon fonlarını tokenize edecek

forkast.haberler

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


ADDX yaptığı açıklamada, Singapur merkezli özel piyasa borsası ADDX’in Fullerton’ın özel sermaye fonlarını (FOF) dijital platformunda listelemek için Temasek’in yan kuruluşu Fullerton Fund Management ile ortaklık kurduğunu söyledi.

İlgili makaleye bakın: Dijital menkul kıymetler borsası ADDX, tokenize edilmiş ABD emlak fonu sunmak için Investcorp’a katıldı

Hızlı gerçekler

  • Fullerton Optimize Edilmiş Alfa Fonu, yedi yıllık fon ömrü boyunca yıllık getirilerde %8 ila %12’yi hedefleyen kapalı uçlu bir fondur.
  • Fon, altı ila sekiz özel sermaye ve özel kredi fonundan oluşan bir portföye yatırılacaktır.
  • Belirteçleştirmeden elde edilen iyileştirilmiş verimlilikler, ADDX’teki akredite yatırımcıların, belirteçleştirilmemiş kanallarda 250.000 ABD Doları yerine Fullerton fonuna minimum 10.000 ABD Doları üzerinden erişmelerini sağlar.
  • Yatırımcılara üç ayda bir kapılı itfalar şeklinde bir likidite seçeneği sunulmaktadır.
  • ADDX CEO’su Oi-Yee Choo, “Kişinin portföyüne özel sermaye tahsisi eklemenin, oynaklığı azaltırken genel getirileri arttırdığı kanıtlanmıştır” dedi. “Bu nedenle emeklilik fonları gibi kurumsal yatırımcıların sermayelerinin tipik olarak %20 ila %30’u özel piyasalardadır.”

İlgili makaleye bakın: Singapur’un kült-favori premium koleksiyon üreticisi XM Studios, genişleme planlarını tokenizasyon yoluyla finanse ediyor


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.