ADA fiyatı son yükseliş asını nasıl çağırabilir?

ADA fiyatı son yükseliş asını nasıl çağırabilir?

www.fxstreet.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • Cardano fiyatı, son yükselişi olan 1,25 dolardan kabaca %29 düştü.
  • 0,875 ila 0,955 dolarlık alım bölgesinden bir sıçrama, muhtemelen yüzde 20’lik bir hareketi 1,09 dolara tetikleyebilir.
  • 0,776 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu, ADA için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Cardano fiyatı, 28 Mart’ta yerel bir zirve oluşturduğundan bu yana düşüş trendinde. Yükselme çabaları başarısız oldu ve ADA, istikrarlı destek seviyeleri arayışında şu anda daha düşük seviyelerde seyrediyor.

Hepsini vermek için Cardano fiyatı

Tüm kripto para piyasası bir darbe aldığından Cardano fiyatı ölümcül bir düşüş yaşadı. ADA zirvesinden %6 düştü ve şu anda 0,914 dolardan işlem görüyor. Bu düşüş görünümü, büyük kripto paranın birkaç saat içinde 42.800 dolardan 39.700 dolara U dönüşü yapmasıyla ortaya çıkıyor.

Ne olursa olsun, Cardano fiyatı, bir toparlanma rallisini tetiklemesi muhtemel olan 0,875 ila 0,955 dolarlık alım bölgesinin içinde seyrediyor. Bu nedenle yatırımcıların önlem alması ve herhangi bir ani dönüş için Bitcoin fiyatını yakından takip etmesi gerekiyor.

Satın alma baskısının yeniden canlanması, ADA’yı, Cardano fiyatının geçtiği aralığın orta noktası olan 1.01 $’da ilk anlamlı ablukayı yeniden test etmeye itebilir. Bu engelin üstesinden gelmek, ADA’nın yukarı yönlü sınırlı olan 1,09 dolarlık bariyere ulaşmasının yolunu açacaktır.

Muazzam direnç bariyerlerinin varlığı nedeniyle bu bariyerin ötesine geçilmesi pek olası değildir.

ADA/USDT 1 günlük grafik

ADA/USDT 1 günlük grafik

Öte yandan, Cardano fiyatı 0,875 ABD Dolarından 0,955 ABD Dolarına yükselemezse, düşmeye devam etmesi için iyi bir şans var. Bu düşüş, ADA’yı 0,776 dolardan düşük aralığa iterse, sahipleri için işler tehlikeli olmaya başlayacak.

0,776 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu, Cardano fiyatı için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Böyle bir durumda, ADA, istikrarlı destek seviyeleri arayışında muhtemelen daha aşağıya inecektir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.