ADA 24 Saatlik Hafif Bir Kazanç Görüyor, Ancak Yatırımcılar Piyasanın Dip Altına Karşı İhtiyatlı

ADA 24 Saatlik Hafif Bir Kazanç Görüyor, Ancak Yatırımcılar Piyasanın Dip Altına Karşı İhtiyatlı

coinquora.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Charles Hoskinson ve ekibi Cardano’nun (ADA) beyin çocuğu, kripto piyasası takipçisi CoinMarketCap’e göre son 24 saatte biraz yükseldi.

ADA’nın fiyatı son gün %0,73 artarak 0,5344$’a yükseldi. Ancak, yaklaşık %28,51’lik haftalık kaybından kurtulmak için hala uzun bir yolu var.

CoinMarketCap listesinde 7. sırada yer alan ADA’nın piyasa değeri 18.056.889.013$’dır. İşlem hacmi de son 24 saat içinde %25.42 düştü, çünkü son gün sadece 1.045.315.697$ ADA işlem gördü.

ADA 24 Saatlik Hafif Bir Kazanc Goruyor Ancak Yatirimcilar Piyasanin

ADA/USDT RSI, kripto paranın aşırı satıldığını gösteriyor (Kaynak: TradingView)

ADA/USDT için günlük grafiğe bakıldığında, Göreceli Güç Endeksi (RSI), kripto paranın aşırı satıldığını gösteriyor. RSI çizgisinin eğimi, sinyal çizgisini aşmaya ve aşırı satım bölgesinden çıkmaya çalıştığını, ancak bunu başaramadığını gösteriyor.

20 ve 50 Üstel Hareketli Ortalamalar (EMA), ADA/USDT’nin hala düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor, çünkü 20 EMA hala 50 EMA’nın altında konumlanıyor ve ikisinin yakın zamanda yükselişe geçeceğine dair hiçbir kanıt yok.

Kripto para piyasasındaki mevcut duruma bakıldığında ADA fiyatı daha da düşmeye devam edebilir. Kripto topluluğu, bu piyasa çöküşünün dibini görmediğimizden korkuyor.

LUNA ile gördüğümüz toparlanmanın sadece bir tuzak olabileceği korkusu da var. Bu durumda, kripto piyasası daha fazla tasfiye edilebilir ve bu da piyasadaki tüm kriptolar üzerinde olumsuz bir basamaklı etkiye sahip olabilir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.