ABD Kullanıcıları için Crypto Cashback ile Visa aracılığıyla Coinbase Kartı Başlatıldı

ABD Kullanıcıları için Crypto Cashback ile Visa aracılığıyla Coinbase Kartı Başlatıldı

u.bugün

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


ABD merkezli en büyük kripto borsası Coinbase, Visa ile işbirliği içinde yalnızca ABD vatandaşları (Hawaii’den olanlar hariç) tarafından kullanılabilecek bir kripto banka kartı piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Haber, Çinli kripto gazetecisi ve blog yazarı Colin Wu tarafından paylaşıldı. Ayrıca, kullanıcıların harcadıkları para miktarında %4’e kadar kripto para iadesi alacaklarını tweetledi.

Kart, dünyanın birden fazla yerinde (milyonlarca) ödeme yapılmasına ve ayrıca ATM’ler aracılığıyla kripto cüzdanlarından nakit çekilmesine izin verir.

Coinbase, ABD kullanıcıları için (Hawaii hariç) Visa kartı “Coinbase Card”ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Kart, her tüketimden sonra %4’e kadar kripto para şeklinde belirli bir miktar tüketimi iade eder. https://t.co/YbRbvANECg

– Wu Blockchain (@WuBlockchain) 22 Nisan 2022

Kullanıcıların kartı kullanabilmeleri, kripto para iadesi alabilmeleri ve kalan kripto bakiyelerini takip edebilmeleri için Coinbase uygulamasını indirmeleri gerekiyor.

Aralık 2019’da Coinbase, Avrupa ve İngiltere’de bir banka kartı başlattı ve 2021’in başlarında ABD için kartın piyasaya sürüldüğünü duyurdu ve bunu Bitcoin ve XLM’de kullanmak için kripto ödülleri vaat etti.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.