AAX Trends, NFT’nin Hong Kong’daki pop-up mağazasını Açtı

AAX Trends, NFT’nin Hong Kong’daki pop-up mağazasını Açtı

btcmanager.com

3 saat

Okuma süresi: ~3 m


AAX kripto para borsası AAX Trends, Hong Kong’daki ilk takas edilemez token (NFT) açılır mağazasının lansmanını duyurdu. AAX Trends NFT mağazası 23 Nisan 2022’de K11 Art Mall’da resmi olarak yayına girecek. Girişim, blok zinciri tabanlı dijital koleksiyonlarla kripto alanındaki benzersiz gelişmeleri ve yeniliği kutlamayı amaçlıyor.

AAX Trends’ NFT Pop Up Mağazası

AAX kripto borsasının bir kolu olan ve kripto evrendeki en son gelişmeler ve yükselen trendler aracılığıyla ana akım kripto para biriminin benimsenmesini teşvik etmeye odaklandığını iddia eden AAX Trends, 23 Nisan’da Hong Kong’daki K11 Art Mall’da ilk NFT pop-up mağazasını açıyor. , 2022.

AAX Trends ekibinin bir blog yazısına göre, NFT pop-up mağazası, son yıllarda kripto alanında meydana gelen benzersiz gelişmeleri kutlamayı, blockchain teknolojisiyle desteklenen dijital koleksiyonlar aracılığıyla inovasyonu ve yaratıcılığı vurgulamayı amaçlıyor.

Ekip, özellikle, yeni pop-up mağazanın NFT devriminin ilk günlerinden süper nadir NFT parçalarını, AAX Exchange’in ahırlarından koleksiyonları, yerel Hong Kong sanatçılarının sanat eserlerini ve küresel NFT ekosistemini sergileyeceğini ima etti.

NFT pop-up mağazası 23 Nisan – 9 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında koleksiyonerlere açık olacak ve serginin ana teması ‘maymunlar, pikseller ve tanrılar’ olacak.

NFT İnovasyonunu Kutlamak

NFT pop-up mağazasının açılışının anısına ekip, 22 Nisan – 12 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında Hong Kong Adası’nda üç adet çift katlı tramvay piyasaya süreceğini söyledi. Tramvaylar, NFT pop-up mağaza temasını yansıtacak şekilde tasarlandı “Kripto’nun İlk Günleri – Maymunlar, Pikseller. “tanrılar”, mağazada sergilenen önemli NFT koleksiyonlarını sergileyerek, NFT maymunlarını en eski formlarında, Cryptopunks’ın pikselli sanatı ve AAX’ten gelen kripto tanrıları serisini etkin bir şekilde yeniden ziyaret ederek.

AAX Trends’in pop-up mağazası, özellikle NFT inovasyonunun dünyayı kasıp kavurduğu ve dünya ekonomisinin neredeyse tüm sektörlerinden varlıkların bu benzersiz dijital işlerden yararlanmak için çabaladığı bir zamanda, dijital koleksiyon ürünlerinin gerçek değerini vurgulamaya odaklanmıştır. marka mesajlarını tüketicilere ulaştırmak için sanatın

Bir blok zincirinde basılmış JPEG görüntülerinden çok daha fazlasını temsil eden NFT’ler, blok zincirinde benzersiz bir dijital varlığın sahipliğinin sonsuz fırsatların kapılarını açabileceği bir geleceğin anahtarıdır.

Pop-up mağazanın öne çıkan özellikleri şunlardır:

AAX Araştırma ve Strateji Başkanı Ben Caselin şunları söyledi:

“Son yıllarda dijital varlıklar, kripto ve NFT’lerdeki gelişme ve yeniliğin kanıtladığı gibi, dijital dünyadaki olasılıklar sonsuzdur. Bu AAX Trends açılır penceresi, karşılıksız dijital varlıkların evrimini ve NFT uygulamalarının potansiyelini ve olanaklarını araştırıyor. AAX Trends, endüstri liderlerini, sanatçıları ve meraklı bir kalabalığı bir araya getirerek ve derin bir dalış yaparak, NFT alanı hakkında daha fazla anlayış geliştirmeyi ve yeni bakış açıları ortaya çıkarmayı umuyor.”

AAX, 100’den fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayan lider bir kripto borsasıdır. AAX, bitcoin’in benimsenmesini sağlamak için Satoshi Standardını (SATS) kullanan ilk borsa olduğunu iddia ediyor. AAX, kullanıcılara yüksek verimli tasarruf paketleri, 100’den fazla spot kripto ticaret çifti, derin likit vadeli işlem piyasaları ve daha fazlasını sunar.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.