678 Milyon XRP Anon Cüzdanları Tarafından Toplandı, 256 Milyon Tek Parçada Taşındı

678 Milyon XRP Anon Cüzdanları Tarafından Toplandı, 256 Milyon Tek Parçada Taşındı

u.bugün

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


Büyük kripto işlemlerini izleyen bir blok zinciri platformu olan Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre, son 24 saat içinde büyük kripto borsaları ve anonim dijital cüzdanlar tarafından akıllara durgunluk veren 678,5 milyon XRP tokeni aktarıldı.

Tek bir transferde toplam 256,2 milyon XRP taşındı.

678,5 milyon XRP değişti

Yukarıda bahsedilen kripto izleyiciye göre, Ripple ile bağlantılı kripto para birimindeki 360,739,666 dolarlık eşdeğer, Whale Alert’in büyük merkezi kripto borsalarına ait olarak etiketlediği birkaç adres tarafından değiştirildi. Ancak bazıları bilinmeyen olarak işaretlendi.

XRP tokenlerini hareket ettiren borsalar arasında Binance, FTX, Bittrex, Bitstamp ve BitGo vardı.

Bu borsalar 422.3 milyon XRP’yi kürek çekti. Bununla birlikte, tek bir işlemde taşınan en büyük XRP miktarı şaşırtıcı bir şekilde toplam 256.234.246 jeton oldu. Anonim olarak işaretlenmiş cüzdanlar arasında kablolanmıştır.

🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 256.234.246 #XRP (133,169,213 USD) bilinmeyen cüzdandan bilinmeyen cüzdana aktarıldıhttps://t.co/mJCoKdvJXQ

— Balina Uyarısı (@whale_alert) 10 Mayıs 2022

Japon otomobil ihracat şirketi XRP’yi kabul etti

U.Today tarafından daha önce kapsandığı üzere, Japonya merkezli kullanılmış araba ihracatçısı “SBI Motor Japan”, ihraç edilen ikinci el otomobiller için ödeme olarak ilk 10 kripto para birimi XRP ve Bitcoin’i kabul etmeye başladı. Şirket, SBI Group finans devinin bir yan kuruluşudur.

Kripto ödemeleri, bir kripto ticaret borsası olan SBI Group’un başka bir yan kuruluşu olan “SBI VC Trade” tarafından işlenir.

“SBI Motor Japan” şu anda Afrika’ya kullanılmış araba ihracatına odaklanıyor ve Tanzanya’da bir ofis açtıkları haberini duyururken – bölgede ilk kez.

SBI, Afrika’da kripto para birimlerinin benimsenmesinin büyük ölçüde ilerlemekte olduğunu vurguladı.

XRP fiyat hareketleri

Bu arada, altıncı en büyük dijital para birimi XRP, son 24 saat içinde yaklaşık %3 kayıp göstererek 0,5242 dolardan işlem görüyor.

Genel olarak, geçen ay içinde XRP, Bitcoin düşüşünü takiben 0.797 dolardan mevcut fiyat seviyesine düştü.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.