500K Takipçinin Eşiğinde STEPN; 1.5 milyon dolarlık çekilişe hazır

500K Takipçinin Eşiğinde STEPN;  1.5 milyon dolarlık çekilişe hazır

coinquora.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


Web3 yaşam tarzı uygulaması STEPN, Twitter’da 500.000 takipçi kazanmak için bulut dokuzda. STEPN’in arkasındaki ekip Twitter’da, uygulamanın 500 bin hedefine ulaştığında 1.5 milyon dolar değerinde NFT vereceğini duyurdu.

Ayrıntılı olarak, milyon değerindeki NFT’ye ulaşmak için kullanıcıların STEPN’in resmi Twitter sayfasını takip etmeleri, duyurudan bahseden gönderiyi retweet etmeleri, üç arkadaşını etiketlemeleri ve yorum yapmaları gerekiyor. 1,5 milyon dolarlık NFT, 50 çift BNBChain Genesis Sneakers’a eşittir.

@ROCO528 @LEGALBOY_ _ @cowooding

Stepn’in bir devrim olduğunu düşünüyorum. “Hayatta Kalma Hareketi” çok uygun bir slogan. 30 yıldır yürüyüşe çıkmadım. Ama Stepn hayatımı değiştirdi. Teşekkür ederim.

Stepn 달나라로 Stepn Ay’a Stepn Stepnレ月へ Stepn 敬月亮 Stepn A la luna

— ᴡᴀᴠʏ (@wavynfts) 9 Mayıs 2022

STEPN’in gönderisinin ardından bir Twitterati, STEPN’in bir devrim olduğunu yanıtladı ve buna “Hayatta Kalma Hareketi” adını verdi. Hesap sahibi ayrıca STEPN’in aya uygun olduğunu da ekledi.

Daha da önemlisi, STEPN’in tokeni GMT 11 Mart 2022’de piyasaya sürüldü. Kısa bir süre içinde, madeni para sık sık yükseldi ve 28 Nisan’da en yüksek fiyat olan 4,17 $’a ulaştı. Ayrıca, piyasaya sürülmesinden birkaç hafta sonra GMT aya yükseldi. yaklaşık %34.000 zam.

Yazma sırasında GMT, son 24 saatte %1,13’lük bir artışla 2,62 $ fiyatla kaydedildi.

Spesifik olarak, STEPN’i bu kadar benzersiz kılan şey, hareket ve kazan/koşarak kazan konseptinden kaynaklanmaktadır. Bu sayede STEPN, oyuncuların NFT spor ayakkabılarını kullanmalarına ve açık havada yürüyüş, koşma veya koşu gibi günlük aktiviteleri gerçekleştirmelerine olanak tanır. Yaşam tarzı uygulaması, üzerinde 100.000’den fazla aktif kullanıcıyla büyük ilgi gördü. Şu anda. STEPN, hizmeti herkesin kullanımına açık hale getiren Genel Beta Aşamasındadır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.