4Chan bitcoin kehaneti gerçek oluyor

4Chan bitcoin kehaneti gerçek oluyor

4Chan bitcoin kehaneti gerçek oluyor

4Chan bitcoin kehaneti gerçek oluyor Bir zamanlar eski zamanlarda, 2019’da herkesin hayal gücünü ele geçiren bir bitcoin kehaneti vardı çünkü oldukça fazla bitcoin hareketlerine sahip görünüyordu.

 

4chan isimli dünyaca ünlü hacker, 15 Aralık 2018’in artık resmi olan dip olduğunu söyledi.

Daha sonra 21 Ocak 2019’da Bitcoin’in Nisan 2019’da 5.300 dolara ulaşacağını söyledi.

Daha sonra yakalandı ve Bitcoin’in Temmuz 2019’da 9.200 dolara mal olacağı kehaneti ile memler biraz sinirlendi.

Daha sonra Temmuz ayında 13.000 dolara daha da yükseldi, ancak Ekim ayında 16.000 doları gerçekleştiremedi. Şaka yoluyla İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ı suçladı. 4Chan bitcoin kehaneti gerçek oluyor

Boris Arası

Hatırlayacağınız gibi, o eski günlerde Avrupa ile çok ya da hiç anlaşmazlığı tartışması vardı. Anlaşmasız konuşma, sterlin ve bitcoin fiyatıyla oynadı, ancak Johnson sonunda bir anlaşma sağlamayı ve ayrıca seçimde ezici bir zafer kazanmayı başardı, bu nedenle bitcoin, sterlin gibi hafifledi.

O zamandan beri oldukça fazla şey oldu ve aynı Johnson, parti kapısı istifa çağrılarıyla devam ederken şimdi biraz gergin bir ip üzerinde yürüyor.

Ancak, bağımsızlara gelince, Noel’de ve hatta Yeni Yıl’da askıya alınsaydı çok farklı olurdu.

Muhafazakarlar isyan ederken, İşçi kucak köpeği gibi davrandı ve Boris dinledi. Sokağa çıkma yasağı getirmedi, şimdi kalan tüm kısıtlamaları kaldırmaya, kendi kendine izolasyonu kaldırmaya çalışacak ve birkaç hafta içinde toplu testler de yapılacak.

İngiliz ekonomisi patlama yaşıyor. Hata ne olursa olsun, devam etme zamanının geldiğine inanıyoruz ve bir seçeneğimiz olsaydı, aşırı önlemler için ve sırasında ödenmemiş para cezaları veya diğer cezalar için genel af çıkardık.

Ancak, Boris’in kalmasına aldırmayacağımızı söylemek dışında Muhafazakarların iç siyasetine karışmak bize düşmez. Mart bütçesinde küresel İngiltere.

Ve sonunda kimin haklı olduğuna gelince, o sayfaların İsveç tarafından, sonra Florida ve şimdi de İngiltere tarafından yapıldığından oldukça eminiz.

Bu tür durumlar için, kamu hizmetinden daha serin zamanlarda hazırlanan bir plan vardı ve plan, devam etmesi gerektiğini söyledi. İngiliz bilim adamlarının Mart başında söylediği buydu, ancak medya histerikti ve bunu en iyi Angela Merkel insanlara güven vermek için süpermarkete gittiğinde gösterdi.

Özellikle ‘uzmanların’ modellenmesi yoluyla, özellikle potansiyel güven ihlalleriyle ilgili olarak ve buna karşı uygun bağımsız tavsiyenin nasıl güvence altına alınacağına vurgu yapılarak, tüm konularda bağımsız, gerekli ve kraliyet soruşturması yapılmalıdır, bürokratik balonlar ve hatta bürokratik yıkım diyebileceğiniz şeye güvenin ama her zaman kontrol edin.

Otoriter Çin ne kadar övünse de tarih, 2021 ölüm oranının negatif olduğu İsveç’in kanıtladığı gibi, özgür yolun en iyisi olduğunu şüphesiz gösterecektir.

Karantinalar yalnızca kaçınılmaz olanı uzattı ve gereksiz hasara neden oldu, bu da İngiliz bilim adamlarının başlangıçta bize söylediği şeydi. Ama en azından demokrasi ve liberalizmin hüküm sürdüğü İngiltere’de bu nihayet sona erdi.4Chan bitcoin kehaneti gerçek oluyor

Kehanetin gerçekleşmesi mi?

Kehanetin Ekim 2019’da kırılıp kırılmadığını sorduk ve şu sonuca vardık: muhtemelen hayır, sadece haxor 4chan biraz fazla hızlı çalışıyordu.

Bitcoin’in 29.000 dolara ulaştığı Şubat 2020 değil Ocak 2021’deydi. Daha sonra Temmuz 2020’de değil, Şubat 2021’de 56.000 dolara yükseldi. Şimdi tüm bunların en ilginç kısmı ve bu makalenin tüm amacı, Kasım’ın 87.00 dolar olmasıydı.

87.000 $ veya 80.000 $ ‘da, Bitcoin’in daha da yükselmesi durumunda gideceği tahmin edilebilir. Bu, bu yeni üç aylık döngüler teorisini güçlendirecektir.

Bu, parasal enflasyon şimdi %2’den az olduğundan, iki yıl yukarı ve iki yıl aşağı yerine üç ay yukarı ve üç ay aşağı alabileceğimiz önerisidir.

Neden üç ay? Az bilinen ve hatta unutulan bir açık kaynak “sırrı”, yeni çıkarılan bitcoinleri üç ay boyunca harcayamayacağınız veya taşıyamayacağınızdır.

Bunun muhtemelen teknik bir nedeni yoktur, ancak iyi bir politik neden, madencilerin oyunda kendi görünümlerine sahip olmalarını sağlamak ve ağa bakmaya devam etmek olacaktır, çünkü üç ay daha ödeme almayacaklardır.

Bunun fiyat veya arz ve talep dinamikleri üzerinde ne gibi bir etkisi olacağı, örneğin yarılanmanın yürürlüğe girmesinden birkaç ay sonra “hissetmeye” başlamasıyla, yalnızca gözlemlerden belirlenebilir.

Çünkü bu 90 günlük deneme süresi nedeniyle uygulamada arz ve talepte bir gecikme yaşanmaktadır.

Bu nedenle, üç aylık döngüler geliştirirsek, yeni gönderilerin gemiye alınmasının veya karaya çıkarılmasının ne kadar süreceğine dair teknik bir açıklama olabilir.

Bu nedenle kehanet, küçük ayrıntılardaki küçük farklılıklarla şimdiye kadar oldukça yerinde olmuştur, ancak şimdiye kadar her şeyi yapmış olmasına rağmen, 87.000 $ olup olmayacağı görülecektir, neden olmasın. 4Chan bitcoin kehaneti gerçek oluyordaha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.