30,8 milyon ADA Şu anda Balinaların Portföylerinde Oturuyor, ADA %12 Tutuyor

30,8 milyon ADA Şu anda Balinaların Portföylerinde Oturuyor, ADA %12 Tutuyor

u.bugün

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


WhaleStats’a göre, 30,8 milyondan fazla ADA şu anda balinaların, özellikle de en iyi BSC balinalarının portföylerinde bulunuyor. WhaleStats, ortalama 886.582 dolar değerinde olan en büyük 4.000 BNB Zincir cüzdanını (“balinalar”) takip ediyor. Buna, bilinen değişim adresleri ve proje cüzdanları dahil değildir.

WhaleStats, en iyi 100 BSC cüzdanının şu anda 30,8 milyon ADA’ya sahip olduğunu ve şu anda değeri 20.8 milyon dolardan fazla olduğunu bildiriyor. Örneğin, “Dinah Soar” adlı büyük bir tutucu, cüzdanında 2.300’den fazla ADA bulundurmakla övünmektedir. Balinalar tarafından tutulan bu önemli miktarda ADA, bu büyük balinaların birikimini önerebilir. Zincir üstü veriler, balinaların yedi aylık bir boşaltma sürecinden sonra büyük bir birikim aşamasına girdiğini gösteriyor.

Bu arada, sürekli piyasa istikrarsızlığı nedeniyle Cardano’nun fiyatı son 24 saatte yaklaşık %12 düştü. ADA bu yıl düşük performans gösterdi ve yılın başından bu yana %43’ten fazla düştü. Geçen yıl büyük kazançlar kaydettikten sonra ADA, Alonzo hard fork güncellemesinden hemen önce Eylül 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan setten %78.46 düştü.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, kripto para birimlerinin ayı piyasasına girmiş olabileceğini belirterek ADA’nın zayıf performansını açıklıyor.

Hoskinson, hiçbir duyurunun bir etkisi olmayacağını kabul ediyor. Sonuç olarak, protokolün genişleyen teknik yeteneklerine ve büyüyen topluluğa rağmen, ADA fiyatı mücadele etmeye devam edebilir.

Birçok yenilikçi yeni ürünle Cardano ekosistemi hızla genişliyor. Merkezi olmayan bir algoritmik stabilcoin olan Djed, yakın zamanda halka açık test ağında yayına girdi. Hafta sonu boyunca, Cardano’nun ilk eUTxO çapraz zincir DEX’i olan ErgoDex, halka açık test ağında kullanıma sunuldu.

Cardano kurucusu ve IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Djed’in lansmanını algoritmik stabilcoinler için önemli bir kilometre taşı olarak belirtiyor. ADA, yayınlandığı tarihte 0,668 dolardan işlem görüyor ve CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri açısından en büyük 8. kripto para birimi konumunda.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.